Avatar uživatele
jannina

proč když muž či žena podvádí vyjde pak vše najevo?

Můj přitel randil s jinou a abych ho nerušila neustálím voláním zmačkl u mob.te.zelené tlačítko a co se stalo? Vše jsem slyšela!To byl ale šok a on pěknej amatér!
Doplňuji:
Nebudu reagovat na slovo stíhačka v mém případě to není pravda.Ale on škemral jak malé dítě o odpuštění tak zase já si to vychutnávala neboj!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vyjde toho hodně najevo, ale to co nevyjde o tom senikdy nedozvíme, a tak se o tom také nemluví.
V otázkách záletů a nevěry jsou mobily nepřítelem číslo jedna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Amie

Přečti si knížku „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“ – tam je to hezky vysvětlené. Většinou žena mívá již takové „tušení“ když se něco děje a prostě pozná. Je hodně citově vázaná a takových věcí si všímá.
Navíc když si najdeme někoho nového děláme takové věci, které si ani neuvědomíme – koupeme nové oblečení, začneme se více malovat, dbát o sebe, používat voňavky, při zmínce o člověku se nám rozzáří oči…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Tys mu neustále volala? … No, to ho musím pochválit, vyřešil to elegantně! Ženy-stíhačky se musí hladit, hladit, až úplně … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpovím otázkou! Proč asi podváděl? Určitě měl,má a bude mít důvod a ty si to nepřipouštíš a jen sis ho vychutnala!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jannina

Dokáži si připustit ,že mu něco schází,hovořily jsme o tom nejsem sobec. Chtěla jsem vztah pokud mu nevyhovuje ukončit.Nechtěl,Tak co v tom je poradíš?

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Chlapa doma neudržíš,i kdyby ses na hlavu stavěla.Nejsou všichni stejní a některý holt potřebuje občas vyměnit zástrčku,když ta doma je okoukaná,aby stejně přišel na to,že to co má doma je pro něj nejlepší.Taky hned nemuselo jít jen o sex.
Třeba si jen chtěl popovídat o nějakém problému,který bys možná nechápala,oni cizí lidi někdy dokážou koukat i z jiného úhlu pohledu líp než ti,kterých se problém týká.

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jannina

Já to vím.že třebas nešlo o sex jak on tvrdí Jen mě mrzí,že mi to nedokázal říct.Nejsem přeci lidožrout!A určitě by mě to bylo milé pokud bych o tom věděla od něho a né tímto způsobem.Jsem velice komunykativní člověk a pro některé vrbou .Svěřují se mě i muži mám k nim blízko v mém zaměstnání.

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud se tato otázka týká mě,tak v tom ti neporadím.Přiznám se,já byl na počátku manželství nevěrný jen jednou a to z důvodu,že jsem chtěl poznat jak to chutná s jinou a výsledkem,že to je úplně stejné.Jsem ženatý bezmála 36 let a už mě a určitě i mou ženu,nenapadlo být si navzájem nevěrní.

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jannina

Tak já se zklamala v mém prvním vztahu a mám z něho krásného klučinu či muže19let.Po dlouhých rocích jsem prošla několika vztahami.Tet jsem 1rok ve vztahu,který byl ideálním do té doby co jsem zjistila,že pořád vyhledává ženskou společnost jak písmem či osobně jak se říká sukničkář.Snažila jsem se to hodit za hlavu a brát to tak jak je protože ho miluji,ale nějak to nejde.

před 4427 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek