Avatar uživatele
Miroslavst

Proč když má někdo dobrou náladu se najde někdo, kdo ji dokáže zkazit?

Celý den mám dobrou náladu, bavím se, všechno v pohodě.
Poslouchám písničky a těším se.
Následně položím otázku, slušnou, neodporující kodexu, prostě otázku a za chvíli odpověď, která dokáže náladu okamžitě pokazit.
A zase ty body!!!
Kašlete na body, jestli já někoho boduji je má věc a jestli někdo boduje mě, je to jeho věc.
Zajímá mě odpověď na otázku a tak ji položím a nepotřebuji odpověď od někoho, kdo je jak sám říká přecitlivělý, kterému zrovna otázka nesedla.
Proč si každý nevšímá sebe a naváží se do druhého?
Nebo se domníváte, že nejprve mám požádat některé uživatele zda mohu položit otázku a teprve po jejich schválení ji zveřejnit?
Hold jsem měl dobrou náladu, měl a povedlo se.
Mám sto chutí ho někam poslat, ale slušnost mi to nedovolí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, anonym, dannero před 4915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Přece si nenecháš zkazit náladu pro takovou blbost, také nechápu, proč někdo, komu se otázka nelíbí reaguje. Mně se tu nelíbí tolik otázek a docela dost odpovědí, prostě si toho nevšímám, nikomu e-maily nepíši, ani neosočuji. Ať si každý dělá co chce. Tak se usměj!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

co k tomu dodat,snad jen se ptát a ptát
Doplňuji:
já ti ten paleček vždycky dám,protože mi vždycky zvedneš náladu a svými otázkami pobavíš,svět se nemůže brát jen vážně to by jsme se zbláznili

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

To je zákon schválnosti (když se něco může po*rat, tak se to taky po*ere) plus zákon pravděpodobnosti (jsou lidi v pohodě a lidi problémisti, a těm se prostě nevyhnete nikdy a nikde).
A body jsou věc úplně sama pro sebe. Osobně se domnívám, že „kašlete na body“ fungovat nikdy nemůže. Někdo soutěživej je a na bodech mu záleží, někdo není a jsou mu šumák. A lidi těžko změníte. A z těch soutěživejch pak jsou tací, kteří dovedou přenýst přes srdce, že nejsou první, a pak ti, kteří to nepřekousnou. A ti pak dělaj problémy. Takže nejlepší je brát je prostě s nadhledem…

Možná by bylo řešením zavést nejen palce nahoru, ale i palce dolů. Kdyby tihle problémisti párkrát kvůli frkání o ty velecenný body přišli, možná by se časem začali mírnit :)
Ale to už mi přijde jednodušší si toho prostě nevšímat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Také se necítím dobře,a víte proč? jednoduše proto že nekradu!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nežinýruj se, ptej se na co chceš a posílej koho kam cheš 🙂.
Přece je tu svoboda slova, ne?
Já, prostě ty otázky, co mi vydí vynechám.
Zkus to tak udělat i s odp. a náladu si kazit nedej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kazisveti se najdou vsude,z toho si nic nedelejte,zamin­drakovani si asi potrebuji nekde ulevit a doma by jim to nejspis neproslo,tak se chteji ventilovat jinde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem maloval kuchyň. Co se tady stalo? Body?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannero

kdybych dnes nezašel na odpovedi.cz a nekliknul na tvou otázku kde byl odkaz na ten video klip, tak měl bych pravděpodobně úplně nudnou a tuctovou neděli.Takto mám teď dobrou náladu a v záložkách prohlížeče, nový odkaz na parádní muziku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

No, mi se tvoje otázky taky líbí, nejsi pořád smrtelně vážný aspoň…
😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Aranah to vás tak moc sebralo? já taky nekradu,jen jsem omylem nezaplatila žvýkačky,ale snad se nebudete cítit špatně proto že jste poctivá,já jsem naopak hrdá že nekradu a štastná že nemusím krást

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

http://gesto.na­vajo.cz/gesto-13.jpg

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Abych řekla pravdu burak sebralo, nebo jsem si přišla hloupě,měla bych vědět že jsou věci které si mám nechat pro sebe.Miroslavst děkuji– za obrázek..

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nic si z toho Aranah nedělejte,nekažte si nedělní večer i vy

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Máte pravdu a děkuji.

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Není zač.
http://gesto.na­vajo.cz/gesto-1 3.jpg

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek