Blblblblb

Proč, když jste zadaní chcou vás všichni a když jste sami, tak nikdo -.- PARADOX?

Nejlepší odpověď
quentos

Murphyho zákony schválnosti jsou jediné zákony, které platí na 150%…

Další odpovědi
Damiana

Lidé, kteří jsou zamilovaní a mají dobrý vztah, obvykle navenek působí spokojeně a celkově jsou tak nějak pozitivněji naladěni. Takže je to na nich znát. A od pohledu příjemný člověk má vždycky víc nabídek a jeho společnost bude vyhledávána…
Druhou stránkou jsou lovci, které přitahuje právě to, že někoho dotyčný(á) má. Chtějí si namasírovat své ego tím, že jsou lepší než jejich sok a „utvrdit“ se ve svém slabomyslném přesvědčení v tom, že žádná láska není a každý „podlehne“.
Pak jsou i tací, kteří si záměrně vybírají zadané lidi, protože se nechtějí vázat a vi, že oni „problémy“ dělat nebudou, protože mají sami máslo na hlavě…

manon

Je to vlastně přirozené. Pokud jsou jedinci nezadaní, často se chovají nějakým způsobem nepřirozeně – jsou nejistí, příliš se snaží zaujmout, jsou moc vyzývaví nebo naopak moc nesmělí, strojení, příliš tlačí na pilu třeba – hodně příkladů by se našlo. Když jsou zadaní, jsou uvolněnější a sami sebou, získají větší jistotu a sebedůvěru. Kdysi jsme to vysvětlovaly s kolegyní jednomu nezadanému kolegovi – obě jsme se mu strašně líbily a štkal, proč takové nejsou svobodné holky. Musí se to v těch nezadaných objevit. Je to tam, ale skryté :)

Drap

Tak už to v životě chodí, budeš se s tím muset smířit.

led

Dobývať cudzie je pre mnohých zaujímavejšie ako ľahko získané.