Hakunamatata

Proč když jdu večer spat s mokrou hlavou se rano probudím jako praštěná?

Navíc mám opuchle oči a jsem unavená. Není to jednotlivý případ, ale pravidlo.

Nejlepší odpověď
Drap

Chodíš spávat s mokrou hlavou každý den ?

Další odpovědi
honza19hk

a co třeba použít fén nebo si umejt hlavu ráno.

Pájo

Taky se mi to stává… když den co den pracuji u počítače, chodím spát ve čtvrt na dvě (v noci), také mám ráno opuchlé oči a jsem fakt unavený. Je to celkem pravidlo. A bude to od toho mytí vlasů, máte recht! :DD

marci1

Tak to se ani nedivím. Nejen že si ničíte vlasy, které se více lámou a poškozují, také můžete prochladnout a ten, kdo trpí na bolesti hlavy, se může ráno probudit s urputnou bolestí hlavy, krku a jak píšete i Vy, unavený. Kadeřníci a fyzioterapeutové spaní s mokrými vlasy důrazně nedoporučují.:-(

MK44

Jdete-li spát s mokrou hlavou, zabalenou do ručníku a popřípadě do něčeho nepromokavého, abyste si nezmáčela polštář, hlava se pochopitelně zapaří. Za takových podmínek se kupodivu 😉 dobře nevyspíte. Nezapařená hlava taky lépe myslí a poradí Vám, abyste si ji nemyla krátce před ulehnutím nebo si koupila fén. Vyzkoušejte to…

zjentek

nech koupel na ráno, má to něco do sebe ,)

Reezo

ja když stávám, tak jsem jako kdyby mě srazilo auto 🙂

gagaga

hakuna.. ja s mokrou hlavou spat nechodim a prastena jsem taky … a to dokonce kazdy den .. :(

  • iv-