Proč, když jde muž na první schůzku nebo na pohovor do nového zaměstnání

tak se namydlí, učeše, hezky obleče, navoní, chová se galantně, slušně?
Když stejně pak chodí jak vandrák, smrděj mu nohy, nemeje se, je sprostej jak dlaždič?
Doplňuji:
tak ten první dojem je jasný, ale copak potom už nemusí?

Nejlepší odpověď
badisko

jsem narcis takze chodim cisty a upraveny porad.....a tech pohovoru jsem moc neabsolvoval …nemenim zamestnami kazdej Patek …ikdyz s tim chovanim no nevim …lol…a proc to delaji chlapi netusim …ale zda se mi to jako poradna pretvarka…to je jako by nekdo zil v bordelu a spine a jen proto ze mu prijde navstena tak si uklidil …lol…bordelar bude porad jen se chce ukazat v tom lepsim svetle …

Další odpovědi
hanulka11

A to bereš podle koho? Podle sebe ?

Mapel

Musí i potom. Humusák to nevydrží a ve zkušební době ho vyhodí.

iceT

Aby uděla dobrý první dojem?