PROČ KDYŽ ADMIN ODSTRANI OTAZKU, NENAPIŠE PROČ

STYDÍ SE, LOSUJE NEBO SAM TO NEVI – HA?

Odpovědi
kropitko

Kdyby otázku odstranil admin, tak by to napsal.

anonym

když vám smaže otázku admín tak vám to oznámí meilem,ale pokud jí nechá smazat nějaký uživatel tak se to nedozvíte,už by bylo dobré kdyby toho dotyčný nechal

chucky

Zajímavá otázka. V sobotu mi někdo mazal otázky, ale mail mi od admina nepřišel. Kdo může kromě admina mazat? děkuji za odpověď

chucky

Děkuji Annas a Buráku. Nejdříve mi přhodil někdo otázku o řasence do ankety (?)a pak mi mazal někdo otázky. Neměl by rozhodovat o mazání někdo povolanější? Je to škoda, že někomu něco nepasuje nebo má dlouhou chvíli, tak maže. Škoda.

anonym

každý kdo je zlatý a stříbrný může náhlásit otázku jako závadnou a tím ji smaže,je smutné že se toto děje když není důvod něčí otázky mazat

annas

Ano, je to smsutné. Někdo napřed přesunul mou otázku Původ spojení o 106 do anket, rozvinula se diskuze a někdo ji pak smazal.
Admin. to nebyl.

Chucky Vám taky někdo smazal otázku. Chtěla jsem si ji přečíst, než jsem se rozkoukala, byla pryč.

Mosojovi smazal někdo otázku, když se ptal, proč zmizela „106“.