doney gal

Proč každý tvrdí, že jí zdravě?

Nechápu to. Proč spousta lidí tvrdí, jak jí zdravě a dietně, zeleninu, ovoce, mléčné výrobky, polévky, ryby. Spousta lidí tvrdí, jak jí zdravě. Škoda, že to nějak nevidím. Proč všude vidím nákupní vozíky plné salámů, rohlíků, brambůrků, mouky, čokolády, sušenky. V restauracích jsou to samé hranolky, smažený sýr, řízek, krokety, guláše, svíčkové, vepřa-knedla zela, piva, coly a kofoly. A když si já dám nějaký zeleninový salát, tak se skoro stydím. Do toho spusta lidí kouří. Tak proč každej z nich tvrdí, jak se zdravě a pravidelně stravují???? Nějak to nevidím…

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Tak bacha!!!
Čokoláda je zdravá:-) Jím zdravě, jím hlavně čokolády:-)))

Pokud člověk není nemocný a nemá nařízenou nějakou dietu, tak je zdravé jíst vše, ale s mírou.

Další odpovědi
mojitek

tak to pozor,já to přeci nikdy netvrdil. jím veškerý maso ostošest,hranolky doma udělanou tatarku a to všechno zapiju kolou.Sice nepiju ,ale zato hulím a kafíčko,presíčko si taky rád dám. Fakt jsem nikdy netvrdil že jím zdravě 😉

quentos

To se taky totiž musíte porozhlédnout jinde, např. v makrobiotických obchodech. V marketech takové lidi najdete těžko.
Btw jestli si myslíte, že pivo není zdravé, tak jste vedle jak ta jedle.
Doplňuji:
zzzlatokopka: podle toho jaká, jsou taky „čokolády“, které kakao viděly leda z rychlíku ;{)> … čím hořčí, tím zdravější…

annas

Každý jedinec netvrdí, že jí zdravě. Záleží na tom, co poažuje za zdravé a zda to vůbec nějak řeší.. Je to tedy relativní.

Podle vozíku v marktetech to vypadá tak, že zásadu zdravé výživy – jíst méně a častěji – někteří dodržují z poloviny. Z té druhé.

Z potravin, které jste uvedl, jím jen tmavé pečivo, denně si ale dám jeden čtvereček hořké čokolády, která obsahuje nejméně 70 % kakaa. Jinak jím dietně, takže i z tohoto důvodu mám omezený výběr.

Když navštívím někdy restauraci, přiznávám, že místo zeleninového salátu či ryby na grilu s obloženou zeleninou apod. bych si dala třeba smažený řízek.

marci1

Nezdá se mi, že by každý tvrdil, že jí zdravě. Spíše slyším, snažím se jíst zdravě. Sem tam i něco „méně zdravého“ a hlavně v menším množství člověku neuškodí. Člověk by se neměl stresovat tím, když náhodou nesní něco „zdravého“. 🙂

anonym

Někteří si to jen nalhávají sami sobě,ale jsou i tací ,co opravdu zdravě jedí.

led

Najprv vás trochu opravím:
Není pravda, že každý tvrdí, že jí zdravě. Jsou taky lidi, kteří tvrdí, že jí nezdravě.
Jsou lidí kteří jí, co jim médiá neservírujou, jako zdravé jídlo. Jenomže, je to jídlo naozaj zdravé?
Jsou lidi, kteří jí, co jejich organismus od nich žádá. Neptají se jestli jí zdravě, nybrž jí, protoža potřebují energii a až pak dle své chuti.
Hlavně ať vám chutí a organismu to prospívá, vše ostatní je finanční a mediální politika.
Doplňuji:
Jsou lidí kteří jí, co jim médiá naservírujou, jako zdravé jídlo. Jenomže, je to jídlo naozaj zdravé? Anebo je to jenom medální kachna, dobře propečena…

mosoj

Jím co mně chutná.
Nepiji alkohol a nikdy jsem nekouřil. Co je zdravější ?

Jinak si ale myslím, že to je jenom jejich věc.

Klaproth

Každý to určitě netvrdí.

Šidlo

hovorí sa, že sebemrskačství je český (a slovenský ) národný šport.....nie hokej

ja nesúhlasím, podľa mňa je to s národnými športmi takto:

  1. totálne popieranie reality
  2. výprask od psychopatov/po­litikov/nadri­adených/partne­rov…
  3. sebaklam (odpoveď na vašu otázku)
  4. sebemrskačství (čeština má super výrazy)
  5. udržiavanie statusu quo za každú cenu
  6. diskriminácia všetkých menšín
  7. závislosti (hlavne u slovákov…by ste neverili, od čoho sú ľudia závislí)
  8. hokej, futbal a iné aktivity, kde sa dá priživiť na úspechu tímu (my sme majstri!!! cikicakycikycak!!!)

Doplňuji:
ešte mi napadol národný šport nadávanie na toho, koho ste zvolili a potom opätovná voľba toho jedinca

Emefej

Opravdu všichni? Nesmysl. Já jsem to nikdy netvrdil.

fcoop

Stravujte se jako dvouleté dítě a zhubnete!

Dlouhé roky je známo, že skoro všechny dvouleté děti jsou štíhlé. Z toho vyplývá následující levná a různorodá dieta. Před jejím vyzkoušením se raději poraďte s lékařem (jinak byste za ním asi museli zajít během její aplikace).

První den:
Snídaně: Smažené vejce a topinka s džemem. Snězte dvě sousta vajíček (použijte prsty), zbytek hoďte na zem. Jedenkrát sousto topinky a zbytek džemu rozmažte po tváři a šatech.
Oběd: čtyři pastelky (na barvě nezáleží), hrst rozdrcených bramborových lupínků a sklenici mléka (třikrát si usrkněte a zbytek rozlejte).
Večeře: Čokoládová tyčinka, dva desetníky, jeden padesátník a 4 doušky zvětralého piva.

Zákusek před spaním: Osmažte topinku a hoďte ji v kuchyni na zem.

Druhý den:
Snídaně: Zvedněte suchou topinku ze země v kuchyni a snězte ji. Zapijte polovinou láhve vanilkové příchuti nebo lahvičkou stolního oleje.
Oběd: Polovina fialové rtěnky a cigareta (sníst – ne vykouřit). Podle chuti kostka ledu.
Svačina: Olízejte lízátko – až bude lepkavé – a pusťte ho venku do prachu. Zvedněte ho a olízejte do čista. Vraťte se s ním domů a pusťte ho na koberec.

Večeře: Kamínek nebo fazuμa (strčit do nosu). Vylijte kolu do bramborové kaše a jezte lžičkou.

Třetí den:
Snídaně: Dva lívance s hodně sirupem. Jezte prsty a ty si utírejte o vlasy. Láhev mléka – polovinu vypijte, do druhé nacpěte lívance. Po snídani odlepte z koberce lízátko, olízejte ho a hoďte na gauč s nejkrásnějšími polštáři.
Oběd: Tři zápalky, pomazánka z araąidov a chléb s povidly. Několik soust vyplivněte na podlahu. Sklenici mléka vylijte na stůl a vylízejte.

Večeře: Miska zmrzliny, hrs »lupínků, trochu vína a káva.

Závěrečný den:
Snídaně: čtvrt tuby zubní pasty (ľubovoμný druh), kousek mýdla a oliva. Misku vloček zalijte mlékem a posypte práąkovym cukrem. Když su vločky nasáklé, vypijte mléko a vločkami nakrmte psa.
Oběd: vylízejte lupínky z podlahy v kuchyni az koberce v obýváku. Najděte to lízátko a dojezte ho.
Večeře: Pohár špaget s čokoládovým mlékem. Rozžvýkané maso nechte na talíři. Jako zákusek si dejte opalovací krém. (Net)

Adam2

.