Avatar uživatele
Michal Kole

Proč Katie Holmes učí Suri plavat?Kolik je Suri let?Není na učení se plavat ještě moc malá?K čemu bude Suri umět plavat?

Pokud někoho otázka pohoršuje, tak ať si mě dá do blokovaných uživatelů, aby moje otázky neviděl.

Nebo naleznete jiný způsob jak se mám dostat k odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Nějak tvoji otázku nechápu. Sám seš přece zastáncem toho, že by se všichni měli učit plavat, a to co nejdřív a co nejčastěji. Najednou se ptáš, k čemu jí to bude? Protiřečíš si.

Minipoznámka: rozk. zp. 2. os. mn. č. od naleznout je nalezněte. To mě vždycky iritovalo, když ve třetí třídě spolužáci vřískali jak opice a vona je dokola okřikovala „neřvete“, tedy konstatovala že neřvou, což by se dalo pochopit taky jako pobídka k tomu, aby řvali víc, protože teď řvou tak málo, jako by vůbec neřvali. To nikdy nepochopim.
Doplňuji:
*vona = učitelka

Upravil/a: Syd

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Malá určitě není.
A k čemu? Aby mohla dovádět v moři :).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Je jí 6 let plavat už mohla umět dávno i novorozeňata umí plavat,ale pak to zapomenou.Možná až bude větší tak ti ten bazén desetkrát přeplave,když ji pěkně poprosíš a možná i pod vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nevím kdo je Suri,ale je-li jí 6 let,jak píše Vlk,tak už na plavání malá není.Můj syn,když mu bylo asi tak 5,učil plavat mě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek