Pyrotechnik

Proč Karla Schwarzenberga?

1.) Proč pražáci volí především Karla Schwarzenberga? viz. http://www.no­vinky.cz/volby/pre­zident-2013/hlavni-mesto-praha#mapa

2.) Proč je vůbec tak volen? Vždyť je to ten nejhorší kandidát na post prezidenta hned po Fisherovi.

  • Tak jako součastná vláda by chtěl furt navyšovat DPH a nás furt okrádat.
  • Sice za to nemůže ,ale strašně huhňá a nejde mu moc rozumět.
  • Je to rakous.
  • Podporuje církevní resistuce
  • Podporuje zbohatlíky.
  • V zahraničí nám už udělal několikrát ostudu tím jeho chrápáním.
  • Už i od pohledu vypadá dost „slizce“.

Nejlepší odpověď
Fuchs

Není RUDÝ – všichni kandidáti mají komoušskou minulost a co by dokázali – už předvedl komunista Klaus.
Okrádat nepotřebuje nikoho – má financí nadbytek.
Nejlíp jsme se měli za císaře pána jako Rakousko-Uhersko.

Další odpovědi
Drap

Uvědom si, že tyto volby jsou spíše než volba lidu , více mediální masáží a ovlivňování veřejného mínění. V druhém kole se ukáže, která skupina mocných dokáže lépe prosadit svého oblíbence

Alesh

Ubohé, trapné očerňování.
Bláboly o vládě, o straně. Co takhle nástupce pana Zemana v ČSSD, pan Gross dosazený panem Mrázkem, říká ti něco Moravia Energo?

pusinka50

Všichni mladí jsou zblblí „Kraďouskem“ (Kalouskem) a stále doufají v lepší zítřky. Nepochopili, že se stranou TOP 09 se dostanou akorát tak do hajz.u a že nastanou jim ještě horší časy, než jsou dnes. Nejde jen o huhňání, jde o přesvedčení a vám mladým evidentně nestačí, co TOP09 předvedla do dneška, nerozumíte ekonomice ani politice a chcete rozhodovat, totálně dezorientovaní přesvědčivým tónem Kalouska, proboha probuďte se, vždyť nás vede ke státnímu bankrotu a budeme úplně v háji !!!!!!!!!!

beer

Snad ti odpoví jeho voliči, já to nejsem.

lilielilili

http://www.you­tube.com/watch?an­notation_id=an­notation_29699&fe­ature=iv&src_vi­d=oi9cTxZQ5bE&v­=BPo2v9dANC8

dáma z ČR

Naprosto s tebou souhlasím a nejsi jediný kdo je tím rozhořčen.Budu doufat že nakonc prezedent bude aspoň o trochu lepší Zeman.

osamělývlk

Přečti si důvody sám. http://www.vo­limkarla.cz/pod­porovatele/ Já jsem taky pro Schwarzenberga. Není tam žádný jiný kandidát, který by se hodil. To, co Schwarzenberg dělá a dělal, nedělá pro peníze! A není to komunista! Je to charakterní člověk, pomáhá neziskovkám! Co na tom, že spí. Když se probudí, ví přesně, o čem se mluví. 🙂

Conchus

Myslím si, že to má v hlavě dobře srovnané a ví co dělá. Škoda, že už je to starý dědek. Ročník 1937 je dobrý leda u koňaku. Vím, co říkám z vlastní zkušenosti.