Proč kapely místo CD nevydávají CD ROMy?

Kde by si šlo vypnout některé nástroje, nechat si pouze zpěv nebo naopak ?

Mám pocit, že to jednou udělala Lucka Vondráčková.

Sice to nezabrání kopírování, ale je to vyšší užitná hodnota než MP3, někde na warezu.

Nejlepší odpověď
iq

Je to z finančních důvodů, nevyplatí se to.A na vyšší užitnou hodnotu většina lidí kašle.I klasické CD je vyšší užitná hodnota než MP3 z warezu,nemyslýš?

Další odpovědi
HOMER

Já bych byl pro.
Nevím sice,co je to užitná hodnota a ani mě to nezajímá a Lucku Vondráčkovou bych si nepustil ani na zahradě,ale rozhodně by tím odlišili CD od MP3 ke stažení a udělali ho tím lákavější.Raději ať ale sníží cenu.
Diví se,že jim to už pomalu nikdo nekupuje,když za to chcou tolik peněz!Kdybych nemohl stahovat a musel si hudbu koupit na CD,tak nemám absolutně co poslouchat,navíc bych nevěděl co koupit,protože bych nejspíš nic neznal.Kdyby to zlevnili a nechtěli za to takové nesmyslné částky,tak si dávno koupím alespoň část alb od nesčetně mnoho oblíbených interpretů,takhle na to však opravdu nemám,a to nemluvím o filmech… 500 Kč za CD/DVD?Nekradu jak Klaus,tak kde na to asi tak mám brát??