dgfdgf

Proč kapela Korn neni stejně slavná jako Nirvana nebo Ozzy? Korni jsou dost dobrý, v některejch věcech i lepší.

Některý jejich písničky maj zvuk jak z budoucnosti.

Nejlepší odpověď
lexx

tuctová kapela, podobných je snad 1000, Ozzy & Sabbath vystartovali včas a vytvořili vlastní styl co nikdo dříve nehrál, smrt, peklo, démoni a zkáza…

Další odpovědi
chachar1922

Korn mi nepřijde nic zvláštního. Nevím, proč by měli být tak slavní jako tví zmiňovaní. Zajímalo by mě, v čem jsou tak lepší.

klumprt

Korn mě nikdy nijak nezaujal. Rozhodně ne tak jako Nirvana.

anonym

to už Jirka Korn je lepší

anonym

„Jiří Korn“ je jenom váš idol, ale už ne většiny, jinak srovnáváte oldschoolové legendy s novodobýma „cucákama“, kteří nestihli vydat, ani z poloviny, to co Madona.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GgDxv0Qg_Rg