ocelot42

Proč kamarádi kouří cigarety ?

Dobrý den, skoro každý ze třídy kouří a já vůbec nechápu proč.Nikdy jsem to nezkoušel a ani nechci. Co jim to dává ?

Nejlepší odpověď
Melkor

Ze-začátku je to proto aby byli drsní a zapadli do party, po pár cigárech už je to závislost, nikotin je návykovější než heroin tak bacha na to…

Další odpovědi
iceT

pocit dospělosti?

Drap

Je to mladická nerozvážnost nebo spíše blbost, které se později většinou těžce lituje.

mosoj

Člověče já to jako puberťák zkoušel a došel jsem k závěru, že to za ten pach v hubě nestojí. Od té doby jsem neměl 50 let cigaretu v hubě.

Irisa

Takové devianty potkáš většinou na základkách, chtěj si prostě připadat drsně… ale třeba na gymplu u nás v prváku kouří jen jeden a furt si připadá drsně, taky že je to blb :D. Podle mě tak v mladší generaci klidně rozeznáš ty „rádoby drsňáky“ od ostatních :D. Prostě zákonitost…

NeřeknuCZ

Ahoj ,mám podobnou zkušenost .. chodím na 2. stupeň ZŠ. Někteří moji kamarádi začali kouřit proto, protože si prostě museli, spíše chtěli připadat dospěle a většinou se tím nějak vytahovat aby zapadli do nějaké party … věř mi … nestojí to za to.

Reuef

Dava jim to dobry pocit ze solidarni pomoci nasemu statu zvladat naplneni rozpoctu…

01Ricco

Protože sex je pro děcka a tím, že kouří, se cítí dospělejší.