Avatar uživatele
ocelot42

Proč kamarádi kouří cigarety ?

Dobrý den, skoro každý ze třídy kouří a já vůbec nechápu proč.Nikdy jsem to nezkoušel a ani nechci. Co jim to dává ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Ivettt před 3816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Melkor

Ze-začátku je to proto aby byli drsní a zapadli do party, po pár cigárech už je to závislost, nikotin je návykovější než heroin tak bacha na to…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

pocit dospělosti?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to mladická nerozvážnost nebo spíše blbost, které se později většinou těžce lituje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Člověče já to jako puberťák zkoušel a došel jsem k závěru, že to za ten pach v hubě nestojí. Od té doby jsem neměl 50 let cigaretu v hubě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Takové devianty potkáš většinou na základkách, chtěj si prostě připadat drsně… ale třeba na gymplu u nás v prváku kouří jen jeden a furt si připadá drsně, taky že je to blb :D. Podle mě tak v mladší generaci klidně rozeznáš ty „rádoby drsňáky“ od ostatních :D. Prostě zákonitost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeřeknuCZ

Ahoj ,mám podobnou zkušenost .. chodím na 2. stupeň ZŠ. Někteří moji kamarádi začali kouřit proto, protože si prostě museli, spíše chtěli připadat dospěle a většinou se tím nějak vytahovat aby zapadli do nějaké party … věř mi … nestojí to za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Dava jim to dobry pocit ze solidarni pomoci nasemu statu zvladat naplneni rozpoctu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
01Ricco

Protože sex je pro děcka a tím, že kouří, se cítí dospělejší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek