Dismas

Proč jste si zvolili zrovna takový avatar, jaký máte?

Otâzka se pochopitelně netýká lidí, kteří si nenahrâli avatar vlastní?

Odpovědi
Kepler

Dobrá otázka. Asi jsem konzervativní, ale svou přezdívku i avatara jsem vybral podle toho, co mě nejvíce vystihuje. Nejsem přítelem co nejšílenějších nicků a nic neříkajících avatarů.

led

Upratovačka dokáže aj napriek všeobecnej mienke vstúpiť do Augiášového chlievu rovnako ako do Prezidenstkej kancelárie bez pretvárky. Táto nevidená profesia mi dovoľuje, rovnako ako Kráľovmu šaškovi, povedať svoj názor, svoju pravdu. Dobrý Kráľ si svojho Šaška vypočuje radšej než davy „moudrých rádců“.

anonym

Protože jsem si zažil už hodně toho špatného a tak chci teď zkusit být šťastnější a slunečnice mi dávají lepší pocit, když je vidím. Venku může být jakékoliv počasí, ale mě tu svítí na slunečnice, takže tady je vždycky krásně! Právě zjisťuji, že existuje i květinový horoskop, tak se na to podívejme. Sedne to na mě? :)

Lidé narození ve znamení Slunečnice mají optimistický nadhled na život, veselou mysl a dobrou výřečnost. Tito lidé vás okouzlí úsměvem, uhlazeným chováním a milými způsoby. Jsou odvážní, neobyčejně bystří, rafinovaní a navíc jim přeje štěstí. Může se ale také stát, že se jejich hrdost změní v pýchu a jejich autorita v aroganci. Pak svou vůli prosazují na úkor druhých. Mají velmi dobrou intuici. Měli by si však dávat pozor na lhostejnost, lenivost a panovačnost. Tito lidé o sobě zpravidla nemají žádné pochybnosti, protože věří svým pracovním i morálním kvalitám a důvěřivě posuzují i své protějšky. Jsou to lidé hrdí a mají v úctě i hrdost svých spoluobčanů, u kterých jsou oblíbeni pro svou přímost a otevřenost. V jejich povaze je rytířskost a vrozený takt. Jsou fyzicky i psychicky zdatní. Bývají ambiciózní a touží většinou po moci. Rádi vzbuzují pozornost a respekt.

Zdroj: http://www.ma­gazinzahrada.cz/kve­tinovy-horoskop/slunec­nice.html

anonym

Protože jako jeden z mála lidí mám rád House Bolton a jejich sigil.

WoIfy

Protože jsem vlk 😉