Kelt

Proč jste si zvolili právě Vy tuto přezdívku? Má to pro Vás hlubší význam?

Mnoho lidí může odpovědět, co mi je do toho. Každopádně jsou zde zajímavé přezdívky. U některých je patrné, že někdo stisknul namátkou některé klávesy, někteří použili své jméno a jak vy? Má vaše jméno nějaký význam třeba v jiném jazyce? Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

viz starší odpověď na podobný dotaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

Další odpovědi
johana 56

Vzpomínka na babičku.Bez čísla nebyla volná,to přiřadil systém.
Obdoba jména Jana,pochází z hebrejštiny (bohem daný,milostivý dar boží).

Přehled jmen,jejich původ a význam http://www.ro­dina.cz/scrip­ts/jmena/defau­lt.asp

setapouch

Setapouch zní možná jako nějaké divné zvíře, ale je to zkomolenina slov „Jste padouch“. Pro podrobné vysvětlení je nejlepší přečíst si Saturnina od Zdeňka Jirotky.

Mimochodem, v O mně mám Semapouch, protože semapouch. Takže mi pramálo vadí, že se někomu znelíbím :)

Luxx

moje skutečné jméno pochází z latinského lux… nic lepšího mě nenapadlo při zakládání profilu :)

kapka

Přesmyčka z Katka P. :)

anonym

quentos, a co jako z tvého odkazu zjistím?

quentos

nejspíš odpověď na Keltovu otázku, jinak bych ho tam nedával.