Miroslavst

Proč jste na mě tak zlý?

Proč jste na mě tak zlý, asi budu brečet. Bééé, mě nikdo nemá vád. :( :(
Proč jste mi nepopřáli k dnešnímu svátku? :( Já mám dneska svátek.
http://media.no­vinky.cz/610/2061­06-top_foto1-ufi5y.jpg

Nejlepší odpověď
Greneia

:)))) pozdě, ale přeci, každé přáníčko dobré.
Vše nejlepší k Tvému sváááátkuuuuu!!! 😁
http://img01.e­cards.cz/isrc/0/2/02b46­993c8f238abaa160227cff79­928_2914_A.jpg

Další odpovědi
panenka

Já ti tedy Mirečku přeji k dnešnímu dni děti všechno nejlepší hodně kokin a spoustu nových hraček 🙂

ten který je

Ale vždyt my tě máme rádi Mirečku,ale ted už opravdu vypni ten počítač,vyčůrat a spát.:-)

fortin

Čti jak mě vidíš:
Prasisko, chceš abych ti lisknul? Za to že to píšeš tak pozdě a ještě brečíš. 6. 3. Pocem a nalito.

vecernice

Mirku,Mirku-ty jedno děcko nezbedný.Já ti teda taky přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátku dětí.Nemám pro tebe žádný dárek,ale v Makru je akce na pleny bella happy,chtěla jsem ti je koupit,ale nevím kolik máš kg.Mohla jsem je vzít,jsou elastické a snad by sedly./příště/

BENYTA

V té současné době,strašné,ta­kováto „otázka“ potěší a uleví /na chvíli/ od každodenních stresů…

Miroslavst

To je právě účel a nejen opravdu se ptát a jako robot odpovídat. kolikrát i píšu, že otázka je pro odlehčení.