quentos

Proč jsou ženy tak urvané z vysokých mužů?

„Jak vypadal?“ – „Byl vysoký…“ „Jééé…“ Tohle ženě stačí k tomu, aby začala fantazírovat. Proč ale?
Dále, proč to fanatizují pomocí centimetrů? Pak nemají malí muži mít komplexy, že… ne že bych tedy mezi ty zakomplexované patřil. Jen mě to zajímá.
Jak vědí, kde je hranice? Mě s mými 169 (to klidně řeknu) považují za malého, ale jak to člověk zaokrouhlí na 170, už to prý „ujde“ ;{DDD
Doplňuji:
To mojitek: … no, to bych ještě pochopil, ňadra jsou prvek ženskosti; ale výška přece není znak mužnosti…

Nejlepší odpověď
Luss

Ja osobne se teda skoro nikdy neptam „byl vysoky?“. (obecne moc s kamaradkama nekvokame o chlapech, kolikrat se v tramvaji zensky za nekym otaceji a me by to nenapadlo, dokud nevidim, jak si okoli muze usilhat oci). me zajima vyska jen z te pozice, ze sama mam 179cm. i tak jsem uz zila s mensimi muzi. je fakt ze prvni moment a takove zakladni kriterium (ne bezpodminecne) to u me je, prece jen oprit si o muzovo temeno loket je blby 😉. jinak je mi to sumafuk. kdyz kamardka rekne, ze se seznamila s kransym chlapem, tak ad.1 je mi jeho vyska jedno, ad.2 kazdy mame jiny pohled na „krasny“. takze myslim, ze ne vsechny fantazirujem nad udajem vysky muze :)

Další odpovědi
mojitek

To je asi tak jako kdyz se te treba kamos zepta : …a mela velky …prsa? Mne osobne se to nelibi,ale asi vetsine chlapum ano.Nechapu.

afro.minerva

Možná, že některé ženy mají rády vysoké muže. No konec konců jiné jsou na pěkný zadek, milé oči, plné rty, mužná ramena… Každé ženě se libí něco jiného. Jako se líbí každému muži něco jiného. Mě ku příkladu nikdy nebrali ani vysocí muži, a ani ti svalnatí, nebo s pěkným zadkem. Líbí se mi atletické postavy. Ale to je můj osobní postoj.

Ale stejně si myslím, že když budete mít smysl pro humor, budete upřímný a milý, tak nakonec bude každé ženě putna, kolik měříte centimetrů. Málokterá si nakonec vezme svůj vysněný ideál…

vecernice

To ještě neznamená,že když se mi budou líbit vysocí chlapi,že neprožiju hezkej život-zrovna třeba s mužem který měří 169 cm.

Nuk nuk

Nevím. Asi to bude individuální. Ono také záleží, co si představuješ pod pojmem „vysoký“, že ano.
Já sama měřím s bídou 160 cm. Asi by mě nenalákal nějaký „trpaslík“ o hlavu nižší než já, to přiznávám, ale „vysoký“, je pro mne člověk vyšší než já :D. Zase po pás mu taky sahat nemusím.
Svého času jsem měla zálusk na jednoho „vysokého“, ale popravdě řečeno, mě k němu přitahovalo úplně něco jiného, než ta výška. Ale to je vedeljší. Můj manžel je tak akorát o trošku vyšší než já a o výšce to fakt není a nebude.

Vicki

Já si myslim že vysocí muži vzbuzují u žen pocit bezpečí a ochrany.Zkrátka to tak asi mají nějak zakodovaný.Přesně jak říká afro.m.-hlavně musí mít smysl pro humor a je jedno jak je vysoký.

*Vicky*

Ano. Mě osobně se vysocí muži líbí, ale opravdu to není jediné, podle čeho muže hodnotím. A vůbec to není nejdůležitější. První dojem záleží na vzhledu, ale když by se ukázalo, že ten krásný, vysoký muž je fakt idiot, jeho 180 cm mu teď moc nepomůže.

Michal

To je taková zakořeněná představa,byl vysoký štíhlý měl modré oči a vnich tolik něhy.Přitom to může být trouba.A po první schůzce žena ztrácí iluze.A aby nevypadala hloupě před kamarádkama,tak vzpomíná na ty oči. Smiřte se s tím je to tak,jako,že hezcí lidé to mají v životě jednodušší.

Zdroj: poznatky z práce