Avatar uživatele
Alesh

Proč jsou z toho Silvestra (skoro) všichni tak poprdění?

Pro mě je to den jako každej jinej. Nějak bylo, nějak bude, slavit podle mě není co nebo je? Akorát budou plný záchytky a špitály ožralů a zraněných, ošetřující personál si jistě užije. Ty rozumnější bude jen zítra bolet hlava. Všude bordel po těch petardách. Ať už je po všem a je zas rok klid …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, aramah, GM, kapka, hanny 2, dědapetr před 4498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Já ne,pro mě je to jen poslední den v roce a nic víc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Slaví se, že něco končí a něco začíná. Trochu komické mi připadá že se slaví nový rok aniž víme co nám vlastně přinese. Radovat bychom se měli spíš v případě že jsme starý rok přežili bez úhony. A to potom stojí za oslavu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepřipadám si poprděnej, nijak to neprožívám, jako každý jiný den , nemění se ani žádné běžné činnosti. Přijde mi to v pohodě, a u těch ostatních to neni můj problém. Co mě jedině vadí , tak jsou ty petardy, kvůli psovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Starý dobrý zvyk rozlúčky s odchádzajúcim rokom a vítanie nádeje lepšieho roka zmodernizovaný komerciou.
Ľudia sa bavia, zabúdajú na zlé a obchodníci sa radujú a plnia si vrecká.
doporučujem, sú to len 3 minúty vášho času:
plné vrecká peňazí
http://www.you­tube.com/watch?v=nM-jdV8Q6S8&featu­re=related
text piesne:
http://www.su­permusic.sk/sku­pina.php?idpi­esne=132357&si­d=

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Je to posladní den v roce – vem si že už nikdy nebude 2011, je to konec definitivně už 2011 nikdy nezažiješ. Asi proto …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rozumný člověk se opije den před Silvestrem a ne na Silvestra.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mistrFlanwen

Protože je to většinou poslední den a to v takovém smyslu, že příští den budou změny – změny zákonů, zvýšení daní, někteří v tom vidí možnost změnit život a někteří to, že jsou opět o rok starší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Silvestr-normální den,jinak já s mojí nepijem ale od bráchy jsem dostal dvě lahve pravého francouzkého vína a to je dobrý,tak před půlnocí jsem si ho připravil,sundal jsem ten kryt a.....zjistil jsem že doma nemáme ani vývrtku,kdyby to byl korek tak ho zamáčknu dovnitř,ale tenhle špunt je takovej tvrdej a dovnitř to zamáčknout nešlo-zlomil jsem i vařečku-tak jsem ho zase uklidil a bylo po nějakém přípitku a pak že vánoce jsou o klidu a míru.........­.............­.............­............

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek