Alesh

Proč jsou z toho Silvestra (skoro) všichni tak poprdění?

Pro mě je to den jako každej jinej. Nějak bylo, nějak bude, slavit podle mě není co nebo je? Akorát budou plný záchytky a špitály ožralů a zraněných, ošetřující personál si jistě užije. Ty rozumnější bude jen zítra bolet hlava. Všude bordel po těch petardách. Ať už je po všem a je zas rok klid …

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já ne,pro mě je to jen poslední den v roce a nic víc.

Další odpovědi
hanny 2

Slaví se, že něco končí a něco začíná. Trochu komické mi připadá že se slaví nový rok aniž víme co nám vlastně přinese. Radovat bychom se měli spíš v případě že jsme starý rok přežili bez úhony. A to potom stojí za oslavu!

Drap

Nepřipadám si poprděnej, nijak to neprožívám, jako každý jiný den , nemění se ani žádné běžné činnosti. Přijde mi to v pohodě, a u těch ostatních to neni můj problém. Co mě jedině vadí , tak jsou ty petardy, kvůli psovi.

led

Starý dobrý zvyk rozlúčky s odchádzajúcim rokom a vítanie nádeje lepšieho roka zmodernizovaný komerciou.
Ľudia sa bavia, zabúdajú na zlé a obchodníci sa radujú a plnia si vrecká.
doporučujem, sú to len 3 minúty vášho času:
plné vrecká peňazí
http://www.you­tube.com/watch?v=nM-jdV8Q6S8&featu­re=related
text piesne:
http://www.su­permusic.sk/sku­pina.php?idpi­esne=132357&si­d=

bubukaa

Je to posladní den v roce – vem si že už nikdy nebude 2011, je to konec definitivně už 2011 nikdy nezažiješ. Asi proto …

ten který je

Rozumný člověk se opije den před Silvestrem a ne na Silvestra.;-)

mistrFlanwen

Protože je to většinou poslední den a to v takovém smyslu, že příští den budou změny – změny zákonů, zvýšení daní, někteří v tom vidí možnost změnit život a někteří to, že jsou opět o rok starší.

MILAN1961

Silvestr-normální den,jinak já s mojí nepijem ale od bráchy jsem dostal dvě lahve pravého francouzkého vína a to je dobrý,tak před půlnocí jsem si ho připravil,sundal jsem ten kryt a.....zjistil jsem že doma nemáme ani vývrtku,kdyby to byl korek tak ho zamáčknu dovnitř,ale tenhle špunt je takovej tvrdej a dovnitř to zamáčknout nešlo-zlomil jsem i vařečku-tak jsem ho zase uklidil a bylo po nějakém přípitku a pak že vánoce jsou o klidu a míru.........­.............­.............­............