Avatar uživatele
Bronzový

Proč jsou ve školách utajovány naše právní základy, ale namísto nich dětem předvádění dovádění odlišných kultur a hnus?

http://www.zskomtu.cz/…

Pokračování: S hlavami až k zemi. Sudžůd, kdy se muslim tiskne tváří a dlaněmi k zemi, zatímco zadnici vystrkuje vzhůru, je nejpodřízenější a nejzranitelnější polohou, jakou může lidské tělo předvést. http://martinkonvicka.blog.idn es.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Z jedné hodiny dějepisu víte, že všechny základní školy
"dětem utajují naše právní základy",
přestože ta hodina o ničem takovém nesvědčí?

"Odvážné" tvrzení…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Kdyby takhle přišla učitelka k nám do třídy, tak jí pošlu do pr**le a jdu domů. Naštěstí máme učitele ateistu, který nás učí o našem právním systému.


Avatar uživatele
Zlatý

... a pak se budou učit o válce a úča přitáhne granáty....


Avatar uživatele
Bronzový

Tím, že dětem ukázala pár islámských oděvů, jim zatajila naše právní základy? Tak to by mě zajímalo, co nám zatajovali, když jsme si na ruce a nohy museli ve škole navlékat igelitové pytlíky.


Avatar uživatele
Stříbrný

Předvádění odlišných kultur = utajování našich právních základů? Hmm, zřejmě sis dal kvalitní matroš.


Avatar uživatele
Zlatý

Tak tato otázka zcela určitě rozčílí nějaké sluníčkáře.;-) Myslím si že ta soudružka učitelka má podobný přístup jako její některé bývalé kolegyně z dob socialismu,kdy ohlupovaly děti tvrzením že Plzen osvobodila Rudá armáda.Jde o vymývání mozků mladým a je to strategie eurobolševiků.Ani bych se nedivil kdyby byl král Vladislav Jagellonský prezentován touto ženskou jako xenofobní král a rasista,který se postavil Turkům navzdory.


Avatar uživatele
Bronzový

Absolutně nechápu to pohoršení. A kladení potenciálního "zatajování právních základů" (je snad nějaký důkaz, že na té škole to někdo žákům "zatajuje") proti tématu Islám je jen typické fiktivní dilema.
---------------------
tak jen doplnění k tomuto zbytečnému tématu:
Konvička je úchyl, který se tím svým opakovaným obscénním rochněním v sexuálních tématech kompenzuje patrně svou nepřiznanou sexuální odchylku. Dávat sem odkazy na jeho zvrácené úlety je nejzbytečnější činnost, jakou může člověk na internetu dělat.


Avatar uživatele
Zlatý

Len poznanie dokáže hodnotiť dovtedy nepoznané.
Čo to znamená?
Vysvetlím svoj pohľad:
1 - Ak chceme naučiť naše deti nášmu právnemu základu, nestačí len namemorovať (nabifľovať) znenía zákanov a ich použitie v praxi, ale aj ukázať v čom sa odlišujú iné právne a kultúrne základy iných civilizácií.
2 - Je jednoduché odsúdiť iného za jeho názory, ale zamyslieť sa nad príčinami týchto názorov je pre mnohých, ak nie väčšinu, už, podľa ich názoru, zbytočne namáhavé, preto vďačne preberú názor iných bez vlastnej námahy.

PS.
Pre zrozumiteľnosť niektorých "odborníkov" sú vety vo vysvetlení označené číslami.
Dodatok:
Netradičný ale prakticky zaujímavý spôsob výuky, ktorý nie je ojedinelý, ani na uznávaných školách vrcholu civilizácie vo vyspelých štátoch sveta medzi iným VB, USA. Plne súhlasím s názorom školy a slovami riaditeľa školy v uvedenom odkaze
PS. Možno nasledujúci príbeh, o praktickej ukážke v škole, sa bude niektorým zdať mimo témy, je to ich názor:
Pred začiatkom prác počas praxe študentov vyučujúci najprv oboznámi študentov so zásadami bezpečnosti práce. Počas tejto prednášky prakticky v ukážke dvoch študentov nedodržania bezpečnosti počas práce (oslovenie študenta pracujúceho so skrutkovačom odzadu, načo sa tento otočil a následne v otočke bodol (nie v skutočnosti) oslovujúceho študenta do brucha...
Je to praktická ukážka a teraz si predstavte pisálka z novín, alebo miestneho "politika", ako by to dokázal rozmazať kvôli vlastným záujmom "na škole sa učia vraždiť, škola zabijákov, ..." A skutočnosť? Na praktických hodinách nedošlo k žiadnemu úrazu, študenti si ukážku zapamätali.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

ten který je

Bylo by načase aby si nějaké takové etudy vyzkoušelo školství třeba v Saudské Arábii.Navrhoval bych třeba etudu z křestanství nebo nauku o rovnoprávnosti žen.Jen mě to tak napadlo když bude SA vést Radu OSN pro lidská práva...

Avatar uživatele
Zlatý

led

Škola hrou, ale radšej podľa Komenského, než podľa mjr.Maisnera

Avatar uživatele
Zlatý

redy

Přesně tak- ten který je.

Avatar uživatele
Zlatý

led

"na škole učíte vraždiť, robíte tu školu zabijákov, ..." tieto slová naozaj padli od niektorých teoretikov, učiteľov nemanuálnych predmetov, počas jednej z porád. Dotyčný neortodoxný učiteľ praxe si svoj spôsob výučby (etudy študentov) používal pri rôznych príležitostiach) obhájil a tieto praktické ukážky "etudy študentov" prevzali aj iné školy.
etuda - zahranie krátkej scénky

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2597
Zlatý Drap 1748
Zlatý quentos 1269
Zlatý ivzez 756
Zlatý mosoj 660
Zlatý gecco 618
Zlatý led 582
Zlatý hanulka11 566
Zlatý marci1 542
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.