kapka

Proč jsou v nabídce autobazarů na netu ceny aut za hotové o deset až dvacet tisíc vyšší, než na splátky?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Aby sis raději vzala úvěr a tím živila další instituce než abys nechala v bazaru jen peníze.
A v neposlední řadě se možná i tak trochu počítá s tím, že nebudeš moci úvěr splatit a při vymáhání zaplatíš ještě více a opět budeš živit spřízněné duše autobazaru.
Je to prostě ruka ruku myje.

Další odpovědi
mosoj

Bože můj.
Na úvěr zaplatíš na úrocích mnohem víc než dělá ten rozdíl a ještě budeš věřit jak lacino jsi koupila. Prostě lidé jsou nepoučitelní.

ReHu

Autobazary mají s půjčovnami peněz smlouvy a půjčování je pak výhodné pro obě strany.
Navíc 99% aut nemá tu hodnotu.

Klaproth

Jde o klamavou reklamu pro lidi, kteří neumí počítat. U ceny auta na splátky je uvedena pouze cena vozu, nikoliv celková cena úvěru. Ta je vždy vyšší, než cena auta za hotové.

kapka

Aha. Takže když ty peníze kupující fakt na účtu má a nehrozí, že by neměl na splátky, tak se to vyplatí. Tak to je pak hloupost to kupovat hotově, ne?