Michal Kole

Proč jsou v marketech v řetězcích tak úzké uličky, že se 2 vozíky vyhnou a ještě šoupnou do uličky ZABALENOU paletu?

Odpovědi
Braník

aby se ty lidi museli zastavit a tím pádem měli více času na prohlédnutí zboží a nákup,

Drap

Aby na danou prodejní plochu mohli dát co nejvíce druhů zboží. A jak vidíš, tak zatím všichni prošli.. Každý využitý metr šetří peníze.

GTA Andreas

V našem marketu žádný řetězec nemají a když chci vozíkem obejít parkovaný vozík tak se musím otočit a vzít to kolem pultových bloků. Když je paleta zabalená do doby než ji někdo načne, je těžké vydolovat aspoň 1 kus když s sebou nenosíte nožík.

terousz

Tak asi těžko nechají paletu na konci uličky a těžko budou tahat zboží na doplnění x metrů. Tohle může pochopit jen ten, kdo má osobní zkušenost.

Bičiště

Protože prodejní plocha je drahá

nimbus4

I tento vskutku debilní dotaz Ti rádi zodpovědí v PL v Dobřanech.