uccello

Proč jsou upoutávky s nabídkami práce jen plné kravaťáků?

Jak to tak sleduju, přijde mi, že se až přehnaně propaguje jen jeden typ žadatelů o práci. Ať už v televizi, na pracovních serverech a jinde vidím pořád samé slizké kravaťáky. A co jiná povolání? Ta asi nejsou tak atraktivní. Před časem mě docela pobavila reklama na CV ve formě videa, který natočíte pro svého potenciálního zaměstnavatele. Samozřejmě namaštěný kravaťák s drahými brejličkami už tam natahoval ruku k nějaký stejně nóbl personalistce. Hrůza. Už vidím, jak tento typ reklam navnadí truhláře nebo zedníka. :D

Nejlepší odpověď
zjentek

v čem je spatřován společenský pokrok není žádným tajemstvím. Tajemstvím je, kdo bude schopen přežít, až už budou spňovat tento společenský vzor naprosto všichni