TomDG

Proč jsou soukromé tryskáče tak drahé?

.

Nejlepší odpověď
Quimby

Technologie, materiály, poptávka, náročnost na sestavení…

Za kolik by sis jeden takový tryskáč představoval? Stačí se jen podívat, jak je jen náročné dát pak všechny části dohromady, když se každá vyrábí na jiném místě: http://static4­.businessinsi­der.com/image/5256937a­ecad045265e5d­8c5-800-/chart-889.jpg

Další odpovědi
anonym

Pokud nemám peníze na olítaný tryskáč, nezajímal bych se o nový.

Drap

Já považuji cenu za přiměřenou díky zpracování, technologiím a náročnosti výroby.

AmazedWolf

Pro lidi kteří si je mohou dovolit tak drahé nejsou.

lexx

až jich bude vyrobeno tolik co kedluben na trhu budou levné, tomu se říká economies of scale

gecco

A myslíš, že „tryskáče“ vojenské nebo dopravní jsou levné?
😉

TomDG

zapomněl jsem dodat „soukromé“ :) vím že uvnitř je to celkem luxusní, ale nevím že by to bylo až tak moc