hapiky

Proč jsou tatranky čím dál tenší a tenší?

Cena stejná

Nejlepší odpověď
Arne1

Protože už to z původních tatranek má jen obal. I to označení „Opavia“ je šméčko. Podívej se na zadní stranu kdo je teď vyrábí.

Další odpovědi
autacek

Kolik ti je, že se tak ptáš? Zkus zapojit hlavu a bude ti to jasné.

dr.luha

Prožíváme období miniaturizace.|:-)

Smackdown

Dobrá trefa, mě to tvrdil děda také, než aby zvýšili cenu, tak uberou. (je to už hodně vyditelné a myslí si jak jsou lidé hloupí)

Kepler

Protože jsou kvalitnější a prodejci chtějí, abychom si jich více (na)vážili! 🙂

Kryšpín

Poněvadž jdou na odbyt až je přestane chudčí a střední třída kupovat / vyšší třída má jiné pochutiny /, tak prošlá lhůta zboží přijde chudem a výrobce bude zkoušet jiná kouzla.

cochee

Aj dount kér, stejně jsem dával vždy přednost Horalkám 😉

ivzez

Co znamená slovo tenŠí?

Tatranky nekupuji, žádnou změnu jsem tedy nezaregistrovala.

hapiky

Arne1: Ani ten obal není originál!