Kepler

Proč jsou takové obrovské cenové rozdíly mezi vteřinovými lepidly?

Myslím, že jde vždy o kyanoakryláty, tak v čem je rozdíl?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mno, zrovna na tohle bych čekal vysvětlení OD TEBE! Fakt je, že Pattex za 2 kila lepí dost lépe, než prasítko za dvacku od Vietnamců, které slepí akorát tak prsty k sobě. ;) :)

Asi nebude kyanoakrylát jako kyanoakrylát nebo nwm. :)

Další odpovědi
nyjono

Občas používám gelové.
Jednou mi to nějak ulítlo a koupené lepidlo bylo řídké, tekuté. Vůbec nešlo lepit to, co bylo potřeba. A to bylo levné.
Takže asi přece jen bude rozdíl v kvalitě. možná i v souvislosti s ní v konzistenci.

Kryšpín

Poněvadž vládne neviditelná ruka trhu

Mc Merkurion

… a proč je takovej rozdíl mezi kohoutkovou vodou a https://vody.he­ureka.cz/fiji-artesian-water-0_5l/ (to jen namátkou:https://g.cz/10-nejdrazsich-balenych-vod-na-svet/ ), když jsou to obé vody na pití ???

Kepler

alien: že jsem vzděláním chemik ještě neznamená, že znám technologie výroby těch lepidel. Ostatně to bývá chráněné tajemství, ale třeba se někomu něco doneslo…