Elixír

Proč jsou tady strašpytli a nechají smazat dobrý dotaz?

Ne každý dotaz je dobrý ale někdy se maže i převratný dotaz!

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdo z přítomných ti nemůže dotaz smazat. Pouze nahlásit a skrýt. V tom případě dostaneš IP vzkaz , ve kterém se dozvíš, kdo otázku skryl a navrhl na zrušení. Taky bývá uváděno, čím otázka porušuje kodex. Pokud admin posoudí že je otázka závadná, smaže ji. Toto je pouze na jeho rozhodnutí a nemusí to nikomu zdůvodňovat.

Další odpovědi
michalds

Někteří si ty pravomoce a tu autoritu být zlatý prostě musí užít.

Ušel ventil

michalds – přesně , a navíc jak se jen mezi sebou bodují navzájem i za každou špatnou odpovědˇ nevidí jen slepý .