doney gal

Proč jsou svalnatý lidi namyšlení?

Nejlepší odpověď
sdesigner

Kdyz je to jedina vec kterou muzou zaujmout tak se tak ukazuji. Zakryvaji tim ostatni nedostatky, to jiste z penezi, autem na leasing atd. Lide jsou schopni byt namysleni pro cokoliv. Uplne pro cokoliv. Nezastavuj se nad tim a hlavne si jich nevsimej. To jich sere nejvic

Další odpovědi
gecco

A jsou?? – všichni???
😁
Nejsou – viď?? – vždyť všechny ani neznáš…
___
Proč ´někteří´ tvrdí něco, co je evidentní nepravdou???
Že by nedostatek uvažování?? – tak podobné to může být i s těmi svalnatými, kteří jsou namyšlení…

anonym

Já teda ne :-O

sesednizkola

Vůbec nejsou namyšlení, jen ti tak připadají. Jak již zde někdo napsal, člověk může být namyšlený na cokoliv… na svaly, na peníze, dokonce i na chudobu (ano, opravdu, všiml jsem si okolo sebe docela dost lidí co neustále vykřikují jak je co drahý, jak nevystačí s penězi…jako by se tím chlubili). Člověku co nic nemá pak (když to vezmu do extrému) připadá týpek v rychle jedoucím Ferrari jako namyšlenej fracek, to samé borec v upnutym tričku. Platí to u všeho.

ReHu

Který?
Proč jsou namyšlený hubený? (Některý).

klumprt

Protože chcípáčci nemívají žádné sebevědomí, tak v jejich očích bývá každý, kdo je trošičku lépe stavěný, namyšlený.
Řešení je dvojí:

  1. Vyniknout v jiném směru – rozvoj duševních kvalit na poli vzdělání, vědy nebo umění.
  2. Vybudovat si rovněž dostatečné množství svaloviny – vhodné pro chcípáčky, kteří nemají dostatek inteligence a talentu k 1)

Zkombinováním 1) a 2) se z vás stane megaborec, který každého strčí do kapsy a žádná mu neodolá.

orwell

Já si dovolím trochu se svou odpovědí odlišit od ostatních. Hezká svalnatá postava je určitě přitažlivější, než rachitická s pivním pupkem, zejména pro ženy. Taky pohled na svalouše odrazuje různé agresivní existence od případného obtěžování a napadání (a to i slovního). To všechno samozřejmě zvyšuje sebevědomí obdařeného jedince, což dává obvykle více, či méně najevo. Kulturisté nepěstují svaly určitě pro to, aby podávali v zaměstnání vyšší fyzické výkony, nebo aby pomáhali slabším. Stačí se podívat na reakce žen na pláži, projde-li kolem takový namakaný jedinec. Myslím tím obdivné pohledy. A je to pochopitelné.

kkkkmmm

Já si taky nemyslím, že jsou všichni namyšlení. Jsou jenom hrdý na to, co udělali ve fitku (nebo jinde) a co stojí za několik tvrdých měsíců dřiny, pevné vůle a odpírání si. Je docela těžké vybudovat si svalstvo přírodní cestou a myslím si, že to dodává hodně sebevědomí, pocit, že ste něco takového dokázal… no a to se může ostatním jevit jako jakési namyšlení … ano, vskutku občas jsou vážně namyšlení, ale ne všichni :)

anonym

Klumprte! Trošku kecinkáš, viď?