Proč jsou sociálně vyloučené skupiny obyvatelstva, hlavně na severu Čech ? Co se jím tam líbí, že ta, jsou?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy jich tam nebylo málo, a poslední dobou tam byli víceméně uměle přesunutí. Taková to místa však nejsou jen na severu Čech , dá se říct že jsou podobné oblasti na celém území republiky. Šluknovský výběžek je vrcholek ledovce, tam se z toho stal problém, ale to se může objevit kdekoli.

Další odpovědi
anonym

Potvrzuji odpověď Drapa.Tady u nás je jeden panelák,který nevlastní městský úřad.Soukromý majitel jim nabízí byty s dvouměsíční kaucí.Nastěhují se,přihlásí k trvalému pobytu(někteří)­.Vydrží po tu dobu co mají a pak zase tradá jinam,nebo se nastěhují k brachovi vedle do bytu.Kradou,vy­krádají,přepa­dávají,zrovna tak,jako na severu.I západ má ten stejný problém.

lexx

Ono to nebudou jenom severní Čechy, po útlumu těžkého průmyslu (hornictví, ocelářství, strojírenství…) viz příkladem Sevení Morava s druhou nejvyšší nezaměstnanosti. Tahle země spěje k občanské válce, případně státnímu bankrotu – nebo obojí, chcete-li. Nový Bor, Varnsdorf, Rumburk… Sledujete poslední události ?