pája139

Proč jsou sluchátka beats by dr. Dre tak populární/skvělé?

Doplňuji:
pro jjj123456789: to jsem si také říkala, ale moji kamarádi a koho znám tak říkají jak moc by je chtěli a jak jsou super. Já je mám a moc super mi tedy nepřipadají, znám i lepší.

Odpovědi
jjj123456789

Nejsou.

jirkec

Mají dobrý marketing a lidé jsou ovce které jdou za tím co vidí v reklamě, přestože ty sluchátka jsou prakticky to nejhorší co se dá sehnat a i ohavný sluchátka zdarma od Samsungu hrajou líp

Hornisse

Populární jsou především kvůli značce, ale také protože obvykle bývají celkem nadprůměrné. Na lidi odkojené na levných nekvalitních sluchátkách pak mohou působit jako úžasné.
Což ale nic nemění na tom, že jsou v poměru ke kvalitě těžce předražené a ani nebývají nějak zvlášť respektované profesionální komunitou.

Lepší značky samozřejmě existují, často i za zlomek ceny. Pouze nemají tak silný marketing,

MrnousakCZE

nejlepší zančka sluchátek jsou sennheiser, žádný ty sońácký a beatacký sra***, a populární sou protože je nosí každej debil, bůbec nesedí na uších atd.