Lgee

Proč jsou slovenské Odpovědi tak mrtvé?

Proč jsou narozdíl od českých slovenské Odpovědi tak mrtvé, když je tam jen o polovinu méně lidí?

PS: nemůžu souhlasit, že české jsou mrvé, náhodou české Odpovědi jsou živé, ale se slovenskyými se to nedá srovnávat.

Nejlepší odpověď
anonym

Protože české jsou mrtvé taky. Základní chyba je absence jakékoliv oborové specializace, provozovatel nerozdělil odpovědi na menší weby které by sdružovaly oborové dotazy (třeba jen mobilní telefony, jen PC windows, jen PC linux, jen zahradnictví, jen stavebnictví, jen fanoušci dacie atd …) takové portály by se daly sdílet a radit jejich návštěvu případným zájemcům o dané téma, ale protože je tu všechno jen na hromadě nelze takový web doporučit zájemci o jakékoliv téma protože si ihned vybavíte hloupé dotazy které se tu objevují kombinované s neschopnosti odpovídajících na jakékoliv specializované odpovídat a najednou si už nechcete takovým doporučením trhnout u přátel ostudu, takže web ani nezmíníte a tím pádem se o něm nikdo nedozví, je tu mrtvo … tematická specializace menších webů nad stejným systémem by tomu v součtu velmi pomohla, ale k té se zjevně neschyluje.

Další odpovědi
annas

Platí to. co je uvedené v archivu

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-odpovede-sk-mrtve
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/technicka-proc-nekteri-uzivatele-jsou-i-ve-slovenske-verzi-odpovedi
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slovensko-odpovedi-cz

Zkuste slovenské odpovědi pomoct oživit tím, že se na ně přihlásíte a budete vkládat své otázky. Chodí tam i uživatelé z českých Odpovědí, platí v menší míře i naopak.

aliendrone

Jé – ony existuji i SLOVENSKÉ „odpovědi“? Tak to by mne zajímalo, jestli tam vědí jak MOC jsem úžasný, skvělý, překrásný atd. ALIENDRONE!? ;) :D :D

led

Asi preto, že tam nie je mimozemský predátor aliendrone.
Pokus o slabý humor…
Teraz vážnejšie
Pokiaľ môžem hodnotiť mentalitu slovenských užívateľov internetu a stránok podobného typu ako odpovede.sk, táto stránka pôsobí na nich pomerne konzervatívnejšie, akoby som pozerala na DOSovskú stránku, zo začiatku 90-tych rokov.

malá poznámka
(nielen) aliendrone,
„slovenské odpovede“ nie sú slovenské, sú len registrované na Slovensku. Patria rovnakému majiteľovi, ako „české odpovědi“. Aj to je jeden z dôvodov, prečo na "slovenské odpovede nechodí toľko ľudí, ako poukázal aj EKSOT123 vo svojej posmešnej odpovedi.

Arne1

Nechápu, proč by měly být oddělené slovenské a české. A jiní to mají asi podobně.

EKSOT123

Třeba tam mají nějaký jiný navštěvovanější web na odpovedi. Íli sprášivajutsja na docela živých https://otvet­.mail.ru/
(Schválně jsem to teď otevřel a čtu : „Z čeho si doma vyrobit plombu do zubu? – nemám peníze.“ Odpověděli mu také zajímavě.)

anonym

Jinak s tím nepochopením oddělení obou portálů souhlasím. Zvlášť když uvážíme že je tu jaksi obecný problém z minimální návštěvností, nerozumím tomu proč někomu přišlo jako dobrý nápad to ještě dělit dvěma 🙂 O co lepší by bylo oba portály vystavět nad společnou databází a na sk i cz doméně pak jen nabídnout automatizovaný překlad slovenština ↔ čestina. Jsou to velmi podobné jazyky a tak je translate.goo­gle.com skrze api překládá mimořádně dobře a spolehlivě.

anonym

Přece jazyky nevyčleňují žádné tematické zacílení. Dělit portály má smysl podle témat aby začalo dávat smysl na konkrétní zacílené portály odkazovat a doporučovat je v konkrétních situacích, ale určitě neštěpit podle jazyků, navíc tak podobných …

aliendrone

led>>> JAK že „slabý pokus o humor“? Málem jste si u mne (známého lakomce a Harpagona par excellence!) vysloužila MALÉ, BEZVÝZNAMNÉ PLUS, ale tím „pokusem o humor“ jste to PARÁDNĚ pokazila!!! :D :D :D

led

musím brať ohľad na duševné zdravie niektorých užívateľov. Ešte by mi náhodou aj uverili 🙂

Lgee

eksot – vždyt to je ruské.

led

EKSOT123 vaša odpoveď je naozaj exotická.
Pre zaujímavosť,
pokiaľ sa držíte len na svojom piesočku a ani zo svojho Hradu z piesku, nepozriete ani na chodník okolo pieskoviska, nevidíte, že okrem vás na Zemi žijú aj iní ľudia svoje životy, myslia svoje myšlienky…
vaša „námatková“ otázka z ruskej stránky mi príde informačne zaujímavejšia, než mnohé tunajšie otázky na úrovni myslenia postpubertálneho adolescenta

okrem iného zaujímavé sú aj čínske stránky…