samaprace

Proč jsou skoro všude záchody pro veřejnost tak nechutně znečištěné?

To většina lidí neumí zvednout prkýnko nebo použít štětku, když vykonali potřebu?

Nejlepší odpověď
led

To sú len tie bezplatné, v platených má nárok a právo pohnať obsluhu k zodpovednosti a vyčisteniu.
Ale žiaľ, musím súhlasiť aj s autacekom, jeho druhou vetou, (v prvej uráža prasatá) pretože,
človek, po zasvinení WC, keď to nepocíti na vlastnej peňaženke, správa sa horšie než človek.

Další odpovědi
autacek

Protože jsou lidi prasata. Navíc mají pocit, že to hovno přilepené na míse určitě není jejich, tak proč by to čistili.