Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Proč jsou skoro všechny energi drinky v plechovce ?

Připadá mě to trochu neekologické. Znám jenom jeden co je v petce

Zajímavá 0 před 3967 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Tak to ses málo díval, v umělohmotných láhvích jich je spousta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pravděpodobně chtějí nalákat více mladých. Velmi smutné ale je, že si to kupují děti. Rodiče ani mnohdy nevědí, co tyto energy drinky obsahují a že nejsou vhodné pro děti. 🙂
Doplňuji:
Opravuji : ☹

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HugoCharles

Nedělejte z komára velblouda ohledně škodlivosti.
V plechovkách je produkt lépe chráněný před slunečním zářením (degradace chuti a barvy), lepší skladování (plechovky se snadno naskládají na sebe kdykoliv, na rozdíl od PET lahví, kde po roztržení se dají skládat jenom do jedné vrstvy), také jde o marketing – menší opětovně neuzavíratelné balení = profit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Připadá ti to neekologické?! Kolik si myslíš že dovedeš zrecyklovat z té pet lahve? Já ti to povím, zrecykluješ jenom ten uzávěr! Zbytek je na vyhození (resp. spálení, max to můžeš rozemlet na sračku a udělat z toho třeba dlažební kostky, to už jsem taky viděl, samozřejmě vyvstává otázka co s nimi až doslouží, že). Tu plechovku zrecykluješ z gruntu celou, samozřejmě bys je musel sbírat jako třeba v Rakousku a pak dát někam do sběrného dvora, což samozřejmě neuděláš stejně tak, jako nevyhodíš 0,5 l láhev do žlutého kontu (podle sebe soudím Tebe). Jinak v pet jsem zatím viděl CrazyWolf, Shock, Redbull a Burn.

Co se té zdravotní prospěšnosti týče, doporučuji se podívat na todle, zabere to 5 min:
http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/773364-peklo-na-taliri-energeticke-napoje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Nejde o škodlivost plechovek, ale toho, co energy drinky obsahují. To bylo jen tak na dokreslení těchto „drinků“.

před 3967 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jpau

Podívej se na to video, co jsem ti dal do linku.

před 3967 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek