Klára K.

proč jsou síťované punčochy brány jako více provokativní, nežli obyčejné holé nohy?

Má to nějakou spojitost s historií?
Většině lidí totiž připadá více provokativní, když má žena síťované punčochy, než nic. Čím to je? Logicky přece ty punčochy nějakou část těla zakrývají, ale přesto jsou brány jako provokativnější.

Odpovědi
Karelcz

Může to mít spojitost s historii. V minulosti bylo nevhodné aby se ženy odhalovali jako je tomu dnes. Jestliže muž viděl holou nohu, tak to bylo maximum co šlo prezentovat na veřejnosti… Dnes je tomu naopak a proto se asi někteří částečně vrací do minulosti a vzrušuje je když žena není zcela nahá. Tak nějak bych to chápal.

Jinak „stocking porn“ je vlastní žánr. Tedy je to asi úspěšné . Vtipné video na tohle téma je „Weird“ Al Yankovic – Amish Paradise :)

JájsemRaibek

Jak pro koho.

postcd

když má na sobě nějaké podobné oblečení dává tím něco najevo. když na nohou nemá nic, nemusí dávat najevo nic (možná tak akorát že je jí vedro)

lota

Nepřijde mi, že by síťované punčochy něco zakrývali… Možná v tom je ta provokace: oblečená-neoblečená.