Proč jsou šampony tak drahé?

Zajímalo by mě proč jsou šampony tak drahé? Jaké si kupujete šampony? Já používám Shaumu většinou, ale prostě mě přijde že dát 70 kč za jeden šampon je hodně, jelikož patřím do vícečlenné rodiny tak je to opravdu hodně, na měsíc kupujeme 8 šamponu, což je 560 jenom za šampony -.- Co je v těch šamponech, že je to tak drahé?
Doplňuji:
Doma nás je 6 (2 dospělí a 4 děti) a já mysím, že si asi mí sourozenci umývají šamponem i tělo -.- Asi si myslí, že je to lepší -.-

Nejlepší odpověď
bolak

Kupuj šampony pro psy, ty jsou za polovic a nepůjdou na tebe blechy.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=%C5%A1am­p%C3%B3n+pro+psy&min=&ma­x=&o=3

Další odpovědi
marci1

Pokud si je lidé budou kupovat, tak je výrobci za vysoké ceny budou prodávat. Nejlepší šampon je stejně šampon březový, to Ti poradí i kadeřnice. A není drahý ! 🙂

zzzzz

8 šamponů za měsíc??? Vážně??? To je pijete? Kolik vás je doma?
Já mám šampon sama pro sebe na půl roku, vždyť těch dnešních šamponu stačí dát trochu a pění jak hrom.

Mi šampony nepřipadají drahé, navíc si je kupuji v akci, to se šampon dá koupit i za poloviční cenu než je ta běžná.

Agneta

Ale Shaumu seženeš i za 25,–Kč v nabídce:D
Doplňuji:
(v Drážďanech)

briketka10

když ti připadají drahé můžeš si je sama vyrobit :
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=dom%C3%A1c%C3%AD+%­C5%A1ampon

anonym

😉
Na šamponech je nejdražší – poptávka po nich…

Pepa25

Za měsíc 8 šamponů :-o ? Mně vydrží Head&Shoulders 400ml asi tak 3/4 roku 🙂 … Jinak šampony jsou prostě dražší než mýdla nebo sprchové gely (vzpomínám, jak jsem si jako dítě si namyslil i tělo šamponem, jak mě máti uklidňovala, že to nevadí, jen se šampon na tělo nepoužívá, protože je lepší a dražší), také se jich používá méně (což vidím má výjimky 😉

da ny

Používáme /střídáme/ doma cca 3 – 5 značky šampónů. Pokud využiji „akce“.
za šampón Shauma nedám v ČR víc jak 4O Kč :)
Lidl prodává kvalitní a cenově příznivé šampóny viz. test:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1097429889-cerne-ovce/210452801­080913/3772-reportaze/?sek­ce=2&clanek=1986
Doplňuji:
Omluva: … "5 značek " (původně tam byla 4, pak jsem šla přes koupelnu 🙂 a šampóny přepočítala :)))))))

postcd

aby měli víc peněz. pokud chceš něco levného tak stačí jedlá soda a ocet. jen to rozředit ve vodě a je to. pění to a meje ok.
Doplňuji:
mam vyzkoušeno na sobě, už se takhle meju několik měsíců a ty matlavé šampony už ani nechci

XenieRo

Tak jako ono docela dost záleží na tom, jaký šampon kupuješ. Ale jako připrav se, že ty dobré šampony prostě něco stojí. Musíš hledat prostě šampony, kde je výborný poměr kvality a ceny. Já ti třeba doporučím šampon tyto https://www.mi­lujubio.cz/sam­pony-500ml-xod/. Jsou to bio šampony a jako pul litru koupíš za necelý tři stovky, což je výborný za tu kvalitu.