Lgee

Proč jsou psi tak drazí a koťáta „bezcenná“?

Kde asi? Podle ceníku? Kočky se dávají většinou zdarma a za psy se platí tisíce jen hodně vzácné je zdarma.

Nejlepší odpověď
Edison

Kdes přišel k tomuto nesmyslnému konstatování?

Další odpovědi
briketka10

Jak pro koho a kdo zaplatí tu cenu.
Mě stačí kočičí bezdomovečci.
Jsou k nezaplacení 😁

nyjono

Kočky většinou zdarma? A za psy zaplatit? Kde bereš ty informace?
Za kočky se také platí tisíce a psi jsou zdarma.
Prostě jak který pes a jak která kočka.

marci1

Je to různé, podle plemen. Jedna taková kočička může stát i 441.000,– Kč. 🙂
https://www.e­vropa2.cz/clan­ky/zivot/13-nejdrazsich-kocek-sveta-za-jake-plemeno-utratite-nejvetsi-balik-1179428

annas

Jaký je podle vás význam slova bezcenný?

Podle vás kočky nemají žádnou cenu, hodnotu , žádný význam?

Někdo má rád psy, jiný kočky. Záleží na tom, zda si pořídí psa nebo kočku podle původu či šlechtění.

Moje sousedka pořídila dětem kotě perské kočky. za Kč 3.500. Je krásné, a z testovaného chovu. Jenže jim utíká, pravidelně už dospělou kočku hledají u nás na zahradě.

Jde jen o příklad, jsou i kočky dražší a levnější. Někomu stači kotě od kočky domácí, které také udělá radost bez ohledu na cenu. Jiný se rád chlubí šlechtěnou kočkou.

Já jsem „pouliční psí směs“ dostala za Kč 100. Symbolická cena za štěně, které by majitel utratil.

dubraro

Ten rozdíl není mezi psy a kočkami, ale v původu zvířete. I u psů jsou náhodní kříženci velmi levní a u koček jsou čistokrevná vzácná plemena velmi drahá.

jáára

Jsme měli v jedno bytě kotě, co chodilo srát do hrnců. Někdo ho tenkrát přitáhl. Pitbul Andula ten problém vyřešila.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rxu_gHe60iY

Rokio

Lgee: Říká se psi jako páni. Kdo co psi. Nebo šel jsem na procházku se dvěma psy jako s pány.

anonym

už to opravil nějaký laskavý korektor 🙂