Proč jsou pořád nějaké soutěže o zpívání a o plavání žádná ?

Nejlepší odpověď

se podívej na kanal sport tam souteže jsou každou minutu.

Další odpovědi
venkovan

Soutěže o plavání jsou zakázané Cechem vodníků.
Zejména ty, které byly spojeny i se zpíváním.
Vodnící dali společnou žalobu na zábavný průmysl, že jim producenti soutěží kalí vodu, a přitom neodvedou ani cent na zlepšení kvality vody v přírodních zdrojích.
Další bod protestu byl, že nestačí uklízet utopence, zejména ty s octě a s cibulí, protože jsou kyselé a snižují pH vody.

Pro zájemce o různé způsoby plavání přesto v médiích jsou četné zábavné pořady. Jeden se třeba vysílá každou neděli od 12 hodin na ČT 1. To jsou skvělé pořady zejména o potápění.

Reuef

protoze byste se na to dival sam.