MonkeyKing

Proč jsou politici v hledišti ve Stardance?

Všimli jste si.
Co se tam cpou? Myslíte si, že mají stejnou možnost i obyčejní lidé?

Klidně ať tam jsou, ale proč se cpou do míst, kde je zabírá kamera?

Odpovědi
Edison

Všechna místa zabírá kamera. Stardance je unikátní vyjímečný projekt, do kterého obyčejní lidé nejspíše vůbec přístup nemají. Osobně mě ten pořad vůbec nezajímá… Tančí se tam hezky, to jako jo, možná i nějaký ty prostředky se nějak získaj (i když nevím jak, kdo to platí, krom koncesionářů), ale to, že se tam akorát ukazujou známé osobnosti… nechápu tak nějak vůbec koncepci projektu jako celku. K těm politikům… třeba je někdo pozval, tak to dost často chodí tam, kde se ukazujou známé osobnosti… Ze stejného důvodu nechápu ten pořad s tou „cizí tváří“. Taky nějaká exhibice. Mnohem více bych to chápal, kdyby účinkujícími byli obyčejní lidé „z ulice“. V obou projektech. To by bylo teprve obdivuhodné.

Mc Merkurion

… aby ukázali apolitičnost a nestrannost české televize … mimochodem, četl jsem na kolik vyjdou kostýmy a podobně >>> to se to rozhazuje, když stačí pozvat pár politiků a pak zaplakat a poplatek se zvedne …