zjentek

Proč jsou otylí lidé tak nervózní?

O kolik let si zkrátí za jiných okolností pohodový život, pokud celej svůj život budou jalově nervózní z vlastní obezity?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak toho jsem si nikdy nevšiml. Ba spíše naopak. Jsou velice klidní a ze své nadváhy si jen pramálo dělají…

Další odpovědi
Kepler

Taky jsem si toho nevšiml. Jak se říká, širocí lidé mívají i široké srdce a nervy obalené sádlem.

elkon

To nemá s váhou člověka nic společného.

Klaproth

Neřekl bych. Nervóznější jsou spíš vychrtliny, které si hlídají každé sousto. Tlusťoši jsou obvykle v pohodě.

da ny

Mám jinou zkušenost.
Boubeletí lidé bývají klidní pohodáři.
Pokud jsou nervozní, mohou být hladoví. Nejvíce otylých lidí je z nedostatečné výživy, nedostatku živin (vitamíny, minerály). Jsou v malnutrici a nervní mohou být i z hladu 🙂

anonym

všiml jsem si spíš, že je to naopak. Nervozitou jsou zmítány kostiřasy zatímco otylejší člověk to obvykle vnímá víc s nadhledem a třeba na verbální popíchutí málo kdy reaguje tak agresivně jako frenetický kostiřas co si ráno musel dát dvě kávy a odpoledne tři panáky aby měl z čeho vůbec brát nějakou životní energii 🙂