M_Petr_M

Proč jsou odpovede.sk mrtvé?

Nejlepší odpověď
dudu

Slovákům je všechno jasné a ptát se na blbosti nemají potřebu. Vždyť i my jsme od nich převzali poslední dobou řadu pozitivních zkušeností. Nyní se, jak pevně doufám, soustředí na to jak za svého předsednictví napravit fungování EU a kterak zbavit balastu bruselský Augiášův chlév.

Další odpovědi
Drap

Má to jediný důvod. Málo lidí se ptá.

led

Jedni majú veľa práce so znalcami „x-exitov“ a odborníkmi na defenestráciu. A tí druhí sú radi, že sú…