Lgee

Proč jsou neustále v televizi reklamy na mobilní hry?

Třeba mobil strike p2w blbost,a forge of empire, chápu že potřebují nové hráče,ale stejně na TV koukají většinou senioři, takže si za každou reklamu to stáhne tak 50 lidí a 10 lidí to ohodnotí a 30 lidí okamžitě oddinstaluje protože to je pay2win jako svině, a za to platí několik stovek tisíc až milionů? Nechápu jak se jim můžou ty reklamy v TV vyplatit, když získají velmi malé množství hráčů za hodně peněz, i když denně vydělávají treba puk miliardy..

Odpovědi
Drap

Kdyby se nevyplácely, tak je nezadávají.

ivzez

Protože se výrobcům nebo prodejcům
vyplácí si reklamu v TV koupit. Kdyby nevyplatilo,
nedělali by to.

Králičí Žena

Protože ty hry jsou sra*** a oni je chtějí propagovat, aby to někdo hrál. Až ty lidi vytočí, tak, že se naštvou, tak si tu hru lidé stáhnou 🙂