uccello

Proč jsou někteří tak přehnaně znechuceni nad ženami, které jsou komplet přírodní?

Za sebe můžu říct, že se mi daleko více líbí přírodní a tyto ženy obdivuji a fandím jim. Mám ve svém okolí chlapy, kteří by dali všechno za pořádného bobra jako za starých časů. I na neoholených nohách či podpaží nevidím nic špatného a zároveň neodsuzuji vyholené. Prostě mi to přijde přirozenější a má to také svůj účel. Nějaká móda či současný trend druhořadá věc. Hodně omílaný argument je hygiena. K tomu se dá říct jedno: Pokud je ženská prase, tak je jedno, jestli je vyholená či ne. Jediné, co mě znepokojuje, je přehnané odsouzení a pohoršení některých nad tak banální věcí a jsou schopni zajít i tak daleko, že se kvůli tomu s partnerem rozejdou.

Nejlepší odpověď
anonym

Proti gustu žádný dišputát.

Další odpovědi
anonym

Oíšu jen za sebe svůj názor:
mám raději vyholenou partnerku,je to o dost tam sladší pocit.
Doplňuji:
je lepší cítít partnerku tam dole při orálním sexu /myslím tím jazyk/vůni její kůže,než mít zapadlej frnáček v nějakým porostu,je to prostě vo něčem jiným.
Jugar

Nevíteto?

Já se holím a je mi úplně jedno co máš v rozkroku a na nohách, ale v podpaží to nevyholený celkem smrdí.

petra15

Nevíteto?
Nikdy bych se neholila. A moje podpazí moc krásne voní a mám to ráda…:-)
Tady je asi videt ten aristokratický puvod…zatímco jiné smrdí…xD…= kazdý je jiný

pizlicka

souhlas s Petrou.ani ja se neholim,ani nohy,ani podpaží,proste nikde.nebarvim si vlasy,maluji se jen,kdyz nekam jdu do spolecnosti.a mužům se moc líbím.proste kastanove dlouhe vlasy do pasu 175cm,58kg,ale jsem prirodní-peti,spis jsme ne-prirodni,ale NORMÁLNÍ.nebo mam poprit,kdo jsem,a delat,co žada společnost?

uccello

Jsem rád, že takové ještě existují, ale je vás už strašně málo. Je to velká škoda.

uccello

Hezky řečeno :)