Avatar uživatele
uccello

Proč jsou někteří tak přehnaně znechuceni nad ženami, které jsou komplet přírodní?

Za sebe můžu říct, že se mi daleko více líbí přírodní a tyto ženy obdivuji a fandím jim. Mám ve svém okolí chlapy, kteří by dali všechno za pořádného bobra jako za starých časů. I na neoholených nohách či podpaží nevidím nic špatného a zároveň neodsuzuji vyholené. Prostě mi to přijde přirozenější a má to také svůj účel. Nějaká móda či současný trend druhořadá věc. Hodně omílaný argument je hygiena. K tomu se dá říct jedno: Pokud je ženská prase, tak je jedno, jestli je vyholená či ne. Jediné, co mě znepokojuje, je přehnané odsouzení a pohoršení některých nad tak banální věcí a jsou schopni zajít i tak daleko, že se kvůli tomu s partnerem rozejdou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pizlicka, anonym, zjentek, petra15, anonym před 3626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proti gustu žádný dišputát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Oíšu jen za sebe svůj názor:
mám raději vyholenou partnerku,je to o dost tam sladší pocit.
Doplňuji:
je lepší cítít partnerku tam dole při orálním sexu /myslím tím jazyk/vůni její kůže,než mít zapadlej frnáček v nějakým porostu,je to prostě vo něčem jiným.
Jugar

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Já se holím a je mi úplně jedno co máš v rozkroku a na nohách, ale v podpaží to nevyholený celkem smrdí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Nevíteto?
Nikdy bych se neholila. A moje podpazí moc krásne voní a mám to ráda…:-)
Tady je asi videt ten aristokratický puvod…zatímco jiné smrdí…xD…= kazdý je jiný

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

souhlas s Petrou.ani ja se neholim,ani nohy,ani podpaží,proste nikde.nebarvim si vlasy,maluji se jen,kdyz nekam jdu do spolecnosti.a mužům se moc líbím.proste kastanove dlouhe vlasy do pasu 175cm,58kg,ale jsem prirodní-peti,spis jsme ne-prirodni,ale NORMÁLNÍ.nebo mam poprit,kdo jsem,a delat,co žada společnost?

před 3624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
uccello

Jsem rád, že takové ještě existují, ale je vás už strašně málo. Je to velká škoda.

před 3620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
uccello

Hezky řečeno :)

před 3625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek