zvonisek

Proč jsou někteří lidé tak zlí a nelidští?

Proč lidé v laboratořích zabíjejí štěňata a feny?
Dokument na YouTube se jmenuje : narozeni, aby zemřeli.
Jaký na toto týrání máte názor?

Nejlepší odpověď
Šidlo

neverte každému videu.......

Další odpovědi
hapiky

Otázkou je, když by měli psi tak vysokou inteligenci jako lidé, a lidé takovou jako psi, jestli by nám to za účelem výzkumu také dělali?
Jó, ano, to nešťastné kdyby…

Edison

Můžeš je nahradit a nechat dělat pokusy na sobě.

ivzez

To mu se říká falešný soucit.

Nebo by ti bylo milejší, aby kvůli nemožnosti
výzkumu umíraly např. malé děti?

aliendrone

Protože to nejsou lidé, ale DRONI Jejího Veličenstva KRÁLOVNY! (jak jsem já) ;) :) :D

Libujeme si v pozorování utrpení druhých, kterak strašlivě trpí, když užívají takto vyvinuté léky, aby si zachránili život. V přestávkách mezi pokusy a pozorováním toho utrpení si pucujeme boty pravými kožíšky z Pand a vyrábíme pochodně z velrybího tuku, abychom jimi vypalovali poslední útočiště kriticky ohrožených druhů! :D :D :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9UkoNCni5KA

zjentek

Je to hrůza zvoníško, testy na zvířatech prej provádějí už i společnosti na výrobu kladiv a podobné! ;(