Avatar uživatele
zeeue

Proč jsou některé odpovědi automaticky nejlepší a některé otázky zase zůstávají bez nejlepší odpovědi? (podr.v popisu)

CELÁ MÁ OTÁZKA ZNÍ: Proč jsou zde některé odpovědi na otázky automaticky nejlepší, přestože tazatel jim palec nedal nebo dokonce dal palec úplně jiné odpovědi a jiné otázky zůstávají bez nejlepší odpovědi, přestože si tazatel nejlepší odpověď vybral? (nevešlo se, no :) )

Celkovým počtem palců to asi taky nebude, protože to také neplatí vždy – tím mám na mysli, že některé otázky nemají nejlepší odpověď, přestože jedna z odpovědí jasně vede v počtu udělených palců.

Ani obdobím, jak dlouho je otázka položena. Často tu vídám, že je otázka položena před pár minutami a už má nejlepší odpověď (naprosto mimochodem – někdy je to jediná odpověď, a pak nechápu, jak může být nejlepší – logicky nejlepší může být minimálně ze tří variant, ale to jen opravdu bokem). Za to otázka – uzamčená otázka – kterou jsem položila třeba i před tisícem dní, stále čeká (a asi se už ani nedočká) nejlepší odpovědi, přestože jsem dala hlas jen jediné a tato měla i nejvyšší počet hlasů celkem, přesto není vyhodnocena jako nejlepší.

Jsem z toho trochu jelen, čím je to tedy vlastně dáno? Omlouvám se, jestli jsem to ve FAQ nebo v nápovědě přehlédla.

Doplňuji: Jejda, omlouvám se, jestli jsem rýpla do nějakého tabu. To já fakt nerada a bez postranních úmyslů. Jen mě to zajímalo, no :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zeeue

Zajímavá 0 před 2332 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejlepší odpovědi na prvním místě jsou umístěny ty, které získaly nejvíc palců (víc než jeden), nezávisle kdo jim je dal. To je celé, není třeba v tom hledat záhady. Jiná věc je odpověď nominovat podle vlastního soudu, protože ji uznáš za nejvíce vyčerpávající a nejkvalitnější. Tím ovšem tazatel otázku uzamkne a znemožní další příspěvky. Jinak starší otázky uzamkne admin nejpozději do 1 měsíce.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zeeue Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

1 – Najlepšie odpovede určuje autor otázky nomináciou, pokiaľ sa tak rozhodne bez ohľadu na počet kladných hodnotení odpovedi.

2 – Najlepšie otázky určuje a označuje administrátor tejto stránky. Teda nie sú určované automaticky, ale na základe kritérií, ktoré, žiaľ, pozná len admin.

3 – Nerýpla ste do TABU ako si myslia niektorí užívatelia, ktorí nesledujú a nečítajú pravidlá tejto stránky a oznamy admina v stĺpci na pravej strane. Tam to býva napísané

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Na toto téma je zde zakázáno se ptát a brzy ti to někdo smaže. 😉

P.S. Logiku v tom nehledej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Moje otázka, položená před 490 dny není uzamčena dodnes ani mnou ani adminem.

před 2332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek