zeeue

Proč jsou některé odpovědi automaticky nejlepší a některé otázky zase zůstávají bez nejlepší odpovědi? (podr.v popisu)

CELÁ MÁ OTÁZKA ZNÍ: Proč jsou zde některé odpovědi na otázky automaticky nejlepší, přestože tazatel jim palec nedal nebo dokonce dal palec úplně jiné odpovědi a jiné otázky zůstávají bez nejlepší odpovědi, přestože si tazatel nejlepší odpověď vybral? (nevešlo se, no :) )

Celkovým počtem palců to asi taky nebude, protože to také neplatí vždy – tím mám na mysli, že některé otázky nemají nejlepší odpověď, přestože jedna z odpovědí jasně vede v počtu udělených palců.

Ani obdobím, jak dlouho je otázka položena. Často tu vídám, že je otázka položena před pár minutami a už má nejlepší odpověď (naprosto mimochodem – někdy je to jediná odpověď, a pak nechápu, jak může být nejlepší – logicky nejlepší může být minimálně ze tří variant, ale to jen opravdu bokem). Za to otázka – uzamčená otázka – kterou jsem položila třeba i před tisícem dní, stále čeká (a asi se už ani nedočká) nejlepší odpovědi, přestože jsem dala hlas jen jediné a tato měla i nejvyšší počet hlasů celkem, přesto není vyhodnocena jako nejlepší.

Jsem z toho trochu jelen, čím je to tedy vlastně dáno? Omlouvám se, jestli jsem to ve FAQ nebo v nápovědě přehlédla.

Doplňuji: Jejda, omlouvám se, jestli jsem rýpla do nějakého tabu. To já fakt nerada a bez postranních úmyslů. Jen mě to zajímalo, no :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlepší odpovědi na prvním místě jsou umístěny ty, které získaly nejvíc palců (víc než jeden), nezávisle kdo jim je dal. To je celé, není třeba v tom hledat záhady. Jiná věc je odpověď nominovat podle vlastního soudu, protože ji uznáš za nejvíce vyčerpávající a nejkvalitnější. Tím ovšem tazatel otázku uzamkne a znemožní další příspěvky. Jinak starší otázky uzamkne admin nejpozději do 1 měsíce.

Další odpovědi
led

1 – Najlepšie odpovede určuje autor otázky nomináciou, pokiaľ sa tak rozhodne bez ohľadu na počet kladných hodnotení odpovedi.

2 – Najlepšie otázky určuje a označuje administrátor tejto stránky. Teda nie sú určované automaticky, ale na základe kritérií, ktoré, žiaľ, pozná len admin.

3 – Nerýpla ste do TABU ako si myslia niektorí užívatelia, ktorí nesledujú a nečítajú pravidlá tejto stránky a oznamy admina v stĺpci na pravej strane. Tam to býva napísané

autacek

Na toto téma je zde zakázáno se ptát a brzy ti to někdo smaže. 😉

P.S. Logiku v tom nehledej.

iceT

Moje otázka, položená před 490 dny není uzamčena dodnes ani mnou ani adminem.