dust8

Proč jsou někdy v chlebu větší vzduchové kapsy či díry?

Na reklamaci to sice není, ale co takhle šizení spotřebitele?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to šizení spotřebitele. Na váhu to nemá v podstatě žádný vliv. Těsto se v pekárně na jednotlivé bochníky váží ještě před posledním vykynutím. Záleží na tom, jak je těsto vykynuté a vypracované.

Další odpovědi
aliendrone

JO!!! Je to „levá“ za účelem obohacení se na úkor dusta8! A kdyby jen chléb, oni vykrádají i jiné pečivo, dokonce třebas i sýry (Ementál je také plný prázdných děr) a mnohé další protaviny! Počkej až si koupíš tuhle čokoládu, no snad POLOVINU tvoří vzduch!! https://nakup­.itesco.cz/gro­ceries/cs-CZ/buy-lists/G00002911

Hned zítra je jdi naprášit na ČOIku!! ;) :D :D