moncl

Proč jsou naše satelitní programy placené?

Slyšel jsem,že je to prý kvůli autorskýmu právu.Ale to pak nechápu,proč Německo,Rakousko a Švýcarsko vysílat za poplatek nemusí.(Nepotřebují kupovat přístupovou kartu)

Odpovědi
Fildas

Mám jediné vysvětlení, chtějí peníze do svých kapes… Nevím proč se vůbec ptáš, v ČR se platí už skoro za vše, chceš se vyčůrat? Zaplať.

Děda Louda

Nplatíš za programy, ale za jejich připojení, vlastně za službu, jež ti umožňuje jejich sledování.

baghira

Myslíš tzv. servisní poplatek? Protože Skylink a CSlink koupila jedna organizace a vytvořila tím defacto monopol. A náš Úřad pro ochranu hospodářské soutěže nekoná, ač by měl.