Stingo

Proc jsou na cigaretach a alkoholu v CR kolky a treba v Rakousku nejsou?

Nejlepší odpověď
zzzzz

U nás je více lidí, co jsou ochotni stát okrást:-((( V Rakousku je krást velká ostuda, u nás je zloděj mnohdy hrdina:-(((

Další odpovědi
suaeda

Bohužel padělky u nás hýbou tou naší tržní šedou ekonomikou. Navíc u nás mohou být nelegální výrobky i okolkované – viz případy s metilákem. Za hranicemi se lumpačí rovněž, ale pokud to někdo přežene tak jde za katr, a ukončí se jeho nekalé podnikáním.