Avatar uživatele
petra15

Proc jsou mazány otázky, které uz nekdy v minulosti padly ?

Totiz v minulosti na ne odpovídali jiní uzivatelé, a tak je to jen dobré, ty evergríny zase popularizovat – no jo, to je jen muj názor, ale kdyz se ted nacházíme v odlivu matadoru, starých clenu, a to kazdý vidí – ten sestup otázek a bodu – nás v desítce, – zároven pribývá trollu. Nemelo by se neco podniknout ? A nebo dále jet proti zdi ?(jako slovenské odpovedi)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, vagra, Andělé, johana 56, ivzez, redy, zzzzz, anonym, gagaga, Mirdas před 3610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsem překvapená, protože pod žebříčkem byla informace, že opakování otázek nevadí, i když se uvede odkaz. Všimla jsem si, že admin poakovanou otázku nechával, ale uzavřel ji.

Že by zase nějaká nová změna? Nikde není nic uvedené .. Zřejmě záleží na tom, který admin má službu … .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

Opakované otázce bych dal šanci.
Vždy se může objevit nováček, kdo odpovědi z minula oživí, nebo posune někam dál a to třeba i svou osobní zkušeností.
Je tak těžké otázku která někomu z jakéhokoliv nesedí ( pokuď je slušná ) jednoduše ignorovat ?
Ať odpoví ti, co mají k danému tématu co říci, zbytek ať mlčí a nemaže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

To je otázka.
Jsou tu otázky, jež i jen jednou jsou moc.

Pak jsou tu otázky, které se klidně
mohou po nějaké době opakovat,
protože se např. změnila legislativa,
takže odpovědi u starších otázek
už neplatí …

A jako poslední tu vídám staré zajímavé otázky,
ke kterým by mne zajímaly odpovědi některých
současných uživatelů (zajímaly by mne jejich názory
a úhel pohledu na problematiku).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

na to se musíš zeptat mazala…
když ji nikdo nenahlásí,zůstane…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

odliv starých matadoru.....:(--- co delat ? iceT , briketka10, kde jste ? chybíte mi , postrádám vás…

před 3610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Také doufám, že se odmlčely jen na chvíli a vrátí se zpět. 🙂

před 3610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Odliv starých matdorů…a není to třeba tím, že nyní nemají čas a nebo se k internetu nedostanou?
Jsem tady již nějaký pátek a také asi skončím, ale není to z důvodů nechtěného, ale…do dneška jsem nezaměstnaný a od pondělka se mi naskýtá práce, ale celý týden se nedostanu domů a ani na net.A o víkendu budu mít zase více práce, to se doma za celý týden porouchalo, nebo zrovna vyskočí jiná práce (bydlím na vesnici a ze sousedů každou chvíli někdo chce s něčím pomoci).
Takže na net už nezbyde čas (budu rád když zkontroluji došlou poštu).

před 3610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

lahny, konecne se podarilo !
at se Vam v nove praci dari a urcite nakouknete !

  • iv-

před 3609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek