Avatar uživatele
dmatejek777

Proč jsou max. rychlosti u nových aut omezeny většinou na 250 km/h?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

U tech horsích aut to tak musí být…a ty lepsí ( Porsche) jezdí 290 az 330km/h, dle modelu…
Doplňuji:
no VW nebo Audi, Opel…jsou spíse pojízdné skorápky, nez kvalitní auta…a tak nehrozí nic jiného, nez rozsypání…pri 270km/h…:-):Dö_ö

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Protože vyšší rychlosti patří na závodní okruh a ne na silnice. A protože výrobci aut mají komerční zájem na tom, aby zákazníci kupujícící si dražší vozy neumírali a radši si koupili další.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Ale peťánko, rychlejší auto ≠ lepší, já řadím Poršata do stejné kategošky jak tebou vybrané „skořápky.“ (On je to furt jen převlečený fauvé.) Za lepší auta já osobně považuju třeba Subaru, z Evropy Volvo.

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ale,ale…neslo tu náhodou o rychlost? je mi jasné , ze do lesa muzes lépe s terénákem…já osobne uprednostnuji konícky…ö_ö

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Pokud Tě zajímají jen „koně“, pak nepiš „horší/lepší“ a „skořápky/kvalitní auta“ když Ti o tyto kategorie nejde, ale jen „rychlejší,vý­konější/pomalej­ší“. Kvalitní auto je takové, které splňuje standardy pro auto a s velmi velkou pravděpodobností bude i pár let po záruce plnit stejnou funkci jako po koupi.

před 3637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek