Avatar uživatele
Fienir

Proč jsou lidská mláďata ošklivá?

Např. mláďata jiných zvířat jsou roztomilá, ale ta lidská se mi nelíbí? Je to jen subjektivní dojem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, co považujete za ošklivé. Je pravda, že právě narozené dítě má velkou hlavu, svraštělou kůži atd., ale je to " hezká ošklivka". Není ale určitě nádhernější okamžik než to, že se narodilo vaše dítě.

Až budete otcem, domnívám se, že byste narozené miminko nevyměnil za chlupaté zvířátko.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Tak, tak, je to subjektivní. Až se narodí to Tvé, příroda už to s Tebou nějak jistě zařídí ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Že se nelíbí tobě je naprosto bezvýznamné. Stačí když se se líbí matce.
I když bohužel vyjímky se vždy najdou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Ted urcite mluvis za sebe …ja byl jako mlade krasnej a roztomilej …no nutno dodat ..ze mi to zustalo dodnes …a doufam ze zustane i nadale …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Nelíbí se Ti Tvé děti? Jsou dvě možnosti. Buď sis je udělal s nehezkou ženskou, nebo jsi nehezký sám. To poznáš, když se k takovému dítěti přiblížíš. Jak začne řvát, seš jasnej! 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubik!

jakékoliv mládě je po porodu ošklivé, jen u těch dětí je větší šance, že je můžete hned po porodu vidět u ostatních živočichů je pyšná maminka ukáže až když už jsou omytá, očištěná a už si myslí, že by se mohli líbit… A argumety, že štěňátko, hříbátko či jiný živočich je krásný, když se narodí, tak je to tím, že vidíte jen zprostředkovaně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vetinari

Pokud tím nemyslíte dítě hned po narození, ale již pár dnů odrostlejší, tak to bude asi jenom váš osobní dojem, ale já jej sdílím s vámi. Většina lidí se však nad dětmi rozplývá. Měl by to mít na svědomí „ňuňací“ hormon, který se při pohledu na mimino uvolňuje a způsobuje, že ženským vlhnou oči a chtěli by také zabřeznout. Příroda, koloběh, nevyhynutí rodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

nekomu ta osklivost zustane az do dospelosti ;(

  • iv-

před 3492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Fienir, tvé starosti bych těl mít.

před 3492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fienir

Jak si to člověk zařídí, takový starosti pak má :)

před 3492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kiti

Vetinari
V tom případě mi „ňuňací hormon“ chybí, protože se nad dětma nerozplývám, ale říkám si „ještě že to není moje“ :D

před 3492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek