Avatar uživatele
FOX.IK

Proc jsou lidi zatizeni na hodinky?

Vazne, me vubec neberou. To bych si radeji koupila drahe boty…
Doplňuji:
Boty uziju, ale co s hodinkama, kdyz mam drahej mobil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, marci1 před 3891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Všichni ne. Každej je zatíženej na něco jinýho. Já bych si třeba zas nekoupil drahé boty.
Proč jsi zatížená na boty?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Mít hezké, elegantní hodinky na ruce dnes už asi moc lidí mít nechce. Pokládají to za zbytečné.Raději vytahují stále mobily, aby se podívali, kolik je hodin. Hodinky podle mě patří k hezkému, elegantnímu oblečení, které podtrhne Vaši krásu. A mnohdy vypadají jako šperk. Jiným zase neříkají nic drahé boty. Každý prostě preferuje to, co se mu líbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Takové neznám.
Většina populace dnes ani zbytečné hodinky nenosí, má mobil. Pouze ti, co chtějí dávat najevo svoji odlišnost vybírají drahé značky hodinek a klidně mají i v zimě pod sakem kratší rukávy.
Neřeš to.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

každému se líbí něco jiného..
mě zas láká kvalitní elektronika ☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

oh, tie úvahy:
drahé hodinky,
drahé boty,
drahý mobil.

Kupujem praktické veci.
hodinky nenosím.
drahé (tzv. múdre) mobily som zavrhol (neustály nedostatok pamäte, pomalé, špehovacie aplikácie, …), používam obyčajný, iba na telefonovanie.

S botami to je horšie, lebo kvalitné topánky stoja dosť. Ale nepozerám na cenu, skôr na praktické využitie a trvanlivosť. Vcelku nechápem, prečo som vyhodil majland za tanečné boty, ktoré obujem tak 2–3× do roka (asi v tom má prsty drahá).

Nie som lakomec, ale posudzovať že si radšej kúpim >drahé< to alebo ono, je poplatné dobe.
Nie >draho< sa dá všetko – i podniknúť cestu okolo sveta.
Možno sa to pozerám preto s nevôľou, lebo si myslím, že nie to, čo je drahé, je lepšie. Ale to je trend doby – značky a prachy.

Takže to zhrniem:
Vážne, drahé veci ma neberú.
Čo s drahými hodinkami, telefónom, botami, keď dostanem o polnoci hlad?
Niet nad dobré papanie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Dostal jsem na Vánoce hodinky, co mají solární panel, takže se sami dobijí a synchronizují svůj čas s vysílačem kdesi v Německu, navíc jsou voděodolné a prachuvzdorné, takže si je beru i na koupák, kde by to mobil nepřežil. Představovali pro mě hlavní věc, kde můžu zjistit čas, bohužel, teď zlobí. Takže, proč jsou na hodinky zatížení? Aby dokázali poznat čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Hodinky můžou být jako vhodný doplněk. Pro mne jsou hlavně nezbytné na zjištění času. Než si přečtu kolik je hodin na mobilním displeji lesknoucím se na sluníčku tak zjistím, že už je hodně pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

v dnešní době, kdy není problém zjistit čas, je to spíše prestiž. Ovšem pak jsou jedinci, kteří mají kvalitní hodinky s mechanickým strojkem, kteří stále počítají, že můžou uvíznout někde na ostrově ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Který lidi?
Já bych si nekoupila ani boty. Jen tak. Někdo jiný si koupí třeba knížku nebo něco do auta nebo dekoraci do bytu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kamarádka má drahý mobil a kupodivu nosí i hodinky,asi nejsou drahé(Guess) má doma nejmíň destaery hodinky a unosí je všechny.A nosí je asi proto,že je snazší otočit zápěstí než vyhrabat mobil z kabelky nebo jako doplněk k oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hakunamatata

Já nejsem zatížená ani na hodinky ani na boty, ale za to na hovadiny. Za ty bych utratila klidně celou výplatu i všechen svůj čas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Kagdá u vas nět daragóje čásy, vy obščestvennyj nul! Ně právda li? 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek