Proč jsou lidé čím dál více agresivnější?

otázka od uživatelky ,,da ny".

proč tedy?

Nejlepší odpověď
gecco

Sám sebe se ptej – prozatím tady agresivitu předvádíš jako ´najatej´ – pokládáním otázek, jež v sobě obsahují neodůvodněné tvrzení…

Další odpovědi
ivzez

Kam na ta svá tvrzení chodíte?

Opakovaně se ptáte na nepodložená tvrzení …

da ny

Každý, kdo průměrně sleduje dění kolem sebe, čte a má základní povědomost o dějináchi lidstva se nemusí jen ptát, ale tuší nebo ví..
Byly zde v minulosti mnohem agresivnější, krvežíznivější, nebezpečnější časy…
Zapátrej v historii a zjistíš, že jsme celkem „beránci“… ;)

anonym

Dospíváte a seznamujete se se světem,který se rozšiřuje a ještě bude rozšiřovat.

Emefej

Další ze serie tvých ničím nepodložených provokativních otázek.

mosoj

Stačí sledovat ty lži v mediích. Nebo zaregistrovat ty co dělají že to nevidí.

Tiša z kromp

U1. Mislým si že od šedesátých let rodice zanedbávájí vychovu svych deti,z nedostatku casu.
Tato generace se uz vychovava sama(nasylne pocitacovy hry,filmi z drsnou tematikou)je to timto uspechanym stylem zivota.
2.lide sou nespokojeni protozesi uvjedomily vcem to vlastne zijou.
Alespon ti co nad tim hloubs zamysleli.
SPOZDRAVEM TIŠA

andyana

Někde jsem slyšela, že jak se chovají zvířata v klecích, která pak my jíme, takže se ta agresivita přenese na nás. ;-(

anonym

ZDECHNI GECCO!